2752
2739
عنوان

حرفهاي دخترم اتيشم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3292 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله عزیزم🙏امیدوارم خونتون.همیشه پر از رزق وروزی حلال باشه و هیچ وقت شرمنده. بچه هاتون نشید.

عزیز این ذکر رو همیشه بگید:اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بفضلک عمن سواک

وهمینطور وقتی میخوایید وارد خانه بشید بعد ازسلام کردن سوره توحید رو بخونید و وارد بشید.برای روزی خانه تاکیید شده اند.

التماس دعا.منو دعاکنید مامان بشم

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
2731

عزیزم اگه خدا قابل بدونه من همیشه تو دعاهام به یاد شما هستم امیدوارم به زودی گره از مشکلاتتون باز بشه خصوصا شوهرت سلامتیشو به دست بیاره.

دختر بسیار فهمیده ای داری. می دونم سختته ولی سعی کن یکم بیشتر به خودت مسلط باشی.

كلاس هفتمه

اخی...عزیزم.....من شاگرداین سنی دارم....خیلی حساسن....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

تو نه بی لیاقتی و نه بی کفایت. فقط وقتی عصبانی میشی به حرص خودت بیشتر از دل دخترت توجه میکنی.

تو قطعا مادر خوبی هست چون چنین دختر با درکی رو تربیت کردی.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
اخ اخ منم بعضي اوقات مامانم اين حرفو بهم ميزنه..دلم ميخواد بكشم خودمو..از صد تا فحش بدتره..ديگه نزني ...

خاك بر سرم 

من براتون سرويس اشپزخونه و ملحفه ميدوزم اينم شمارمه٠٩٠٣٥٩٩٧٤٠٨
2740
به دخترم گفتم الهي بي مادر بشي كه انقدر نق به جونم نزني اونم گفت مامان از اين حرفت متنفرم راست ميگ ...

مامان منم از این جور حرفا میزنه تو دعوا منم متنفرم 

سعی کنین اینجوری باهاش صحبت نکنین کم کم طوری میشه که ترجیح میده باهاتون صحبت نکنه و کم حرف و گوشه گیر میشه و تنها 

من اینطوری شدم از یه سنی به بعد 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
به دخترم گفتم الهي بي مادر بشي كه انقدر نق به جونم نزني اونم گفت مامان از اين حرفت متنفرم راست ميگ ...

آخی گناه داره . پناه دختر فقط مادرشه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون