2733
2734
چه آزاری میرسونید به خودتون بزنید شاد باشید بخندید هر چی بلند تر شادیش بیشتر هرچی سبز تر خندش بیش ...

وای واقعا از چشمم میفته😂😂😂

باورکن ی سری انقد خودمو نگه داشتم مردم از دل درد تا بعد دوساعت ی دقه رفت بیرون😂😂

عزیزم باسکوت خودتو داغون میکنی.یه جوری خودتوخالی کن درداتوبنویس گریه کن یا....فقط نذارتودلت بمونه وب ...

اره راست میگی واقعا پیشنهاد جالبیه اکثر اوقات اهنگ میزارم وگریه میکنم این خوب ایده ایه عزیزم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای واقعا از چشمم میفته😂😂😂 باورکن ی سری انقد خودمو نگه داشتم مردم از دل درد تا بعد دوساعت ی دقه ...

😐😐😐😐  کاپ صبر و تحملو باید بدن به تو 😆😆😆😆 

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
2731
منم بعد 12سال هنوزم روم نمیشه پیش شوهرم وااااای اگه یه دفه دربره از خجالت اب میشم

یاد دفه اول خودم افتادم

چقد خجالت کشیدم،بعد نشستیم اونقدددددر خندیدیم که یه ذره جیشمم ریخت

سال اول عروسیم بود 😂😂😂😂

هنوز یادش میافتم قرمز میشم،ولی رومون باز شد دیگه

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
وای واقعا از چشمم میفته😂😂😂 باورکن ی سری انقد خودمو نگه داشتم مردم از دل درد تا بعد دوساعت ی دقه ...

یا خدا 😂

کنترل میکردی بی صدا میدادی بعدم چپ چپ نگاش میکردی فک کنه خودش بوده

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
2738
وا چطوری فک کنه خودش بوده وقتی از خودش مطمینه

به خودش شک میکنه وقتی ۲ تا چش غره بری 

کی تو رو دوسنداره آخه 😍  هروقت گفت بروبچ نی نی سایتو خبر کن بکشمیش 😆😆

عزیزمی😘😘😍😘😍

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2706