2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خوب آدم جلو شوهر که این حرفارو نداره 😂😂😂😂😂😂

خوب زشته دختر چه کاریه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2731
اگه اینو به من بگه میگم بمیر بابا تو ناراحتی بزن برو بیرون 

😁😁👍

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
قطع دسترسی میشم الان خیلی طرفداری کردم از گ.وز

برو باش خوش باش وبخند خواهر مزاحم خوشیتون نشیم😂😂😂😂😂😂

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
نه 3ساله که عقدیم

عجیبه 

یا نمیدونم ما عجیبیم

حالا نه به اون شدت که گفتم ولی در این حدم خجالت آور نیس دیگه جلو شوهر

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
برو باش خوش باش وبخند خواهر مزاحم خوشیتون نشیم😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا خوب دنیا ۲ روزه

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
خوش بحالت عوضش خالی میشه من واقعا دلم پره نمیتونم هم به کسی حرفی بزنم نمیخام شخصیتش خراب بشه چون من ...

عزیزم باسکوت خودتو داغون میکنی.یه جوری خودتوخالی کن درداتوبنویس گریه کن یا....فقط نذارتودلت بمونه وبغض بشه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 والا خوب دنیا ۲ روزه

ایشالله همیشه خوش وخرم باشی ماهم ازت انرژی مثبت بگیریم

ایشالله همیشه خوش وخرم باشی ماهم ازت انرژی مثبت بگیریم

ممنون عزیزم همچنین تو 😍😍😍

2706