2752
2734

بگه دوست ندارم

میرم☹

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای ننننننن

ینی شبی نصفه شبی هروقت گو.زتون بگیره میرید دسشویی؟!؟!؟؟!؟!

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

والا با یک کلمه که نمیشه جداشد مگه بچه بازیه ولی واقعا اگه بهم تهمت بزنه مثلا با کسی دیدمت یا بفهمم خیانت کرده قسم  خوردم میکشمش بعدم خودمو خلاصه با یک کلمه جدا نمیشم ولی بی احترامیاشو هیچوقت نبخشیدم سپردم به خدا

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
والا حرف زیاد زده منم زیاد گفتم برو باید جدا شیم فعلا هم داریم با هم فیلم میبینیم😳😂

عزیزم 😍😍😂😂  آره خیلی پیش میاد و میگذره 

خوشبخت باشین ⚘ 

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
خفش میکنم خب😂😂

چه آزاری میرسونید به خودتون

بزنید شاد باشید بخندید

هر چی بلند تر شادیش بیشتر

هرچی سبز تر خندش بیشتر

مسابقه بذارید هرکی بلند تر زد برندس بازنده ظرف باید بشوره

حتی از گ.وز هم لذت ببرید

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
وای من اگه اینکارو جلوش کنم از خجالت آب میشم

اولاشه لابد 😕

چه آزاری میرسونید به خودتون بزنید شاد باشید بخندید هر چی بلند تر شادیش بیشتر هرچی سبز تر خندش بیش ...

چیییییییییی مییییییییگییییییییی

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
چیییییییییی مییییییییگییییییییی

والا خوب آدم جلو شوهر که این حرفارو نداره 😂😂😂😂😂😂

2706