2733
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11844 بازدید | 144 پست

سلام عزیزم ممنون که اومدی تاپیکم واقعا الان گریه م گرفته دکترا دیوونم کردن بتام 5770 بوده دو هفته بعد که خارج رحمم تایید شد بتام شده 2397 بعد 48 ساعت 2248 شد دکتر میگه کم اومده پایین میگم خب چیکار کنم میگه فعلا با بتا چک کن اگه حالت بد شد برو اورژانس بیمارستان میرم میگن عمل باید بکنی درضمن تو لوله راستم بافته جنین نیست اصلا نمیدونم چیکار کنم دیوونه شدم میشه دوستیمو هم قبول کنید 

😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم ممنون که اومدی تاپیکم واقعا الان گریه م گرفته دکترا دیوونم کردن بتام 5770 بوده دو هفته بع ...

سلام عزیزم می دونم روزای سختیه براتون چون تجربه شو دارم ،ماله منم دفعه دوم دیده نمی شد یه سونو در نهایت با شک گفت هست که سونو مجدد نوشت ؛شما عینا مثله دفعه دومه منین ،الان دفع شما کم شده یا باید عمل کنین یا باید داروهایی که من مصرف کردم بکنی نگران نباش،فقط از کدوم شهری عزیزم؟

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

اینک جون خدا بچه هاتو برات نگهداره سلامت باشی همیشه این تایپیک عالی بود منم یه لوله ام گرفته یکیش بازه ولی باردار نشدم دوساله اگه میشه درخواست منو قبول کن مشکلمو بگم

برای زندگی همدیگر دعا کنیم 
2728
اینک جون خدا بچه هاتو برات نگهداره سلامت باشی همیشه این تایپیک عالی بود منم یه لوله ام گرفته یکیش با ...

سلام عزیزم سلامتی باشی ممنونم،من این تاپیک برا قدردانی خیلی کوچیکی از لطف خدا که راه درمان جلو پام گذاشتو برای کمک به خلقش نوشتم ،ایشالله به درد کسی بخوره حتی اگه به یه نفر کمک کنه کافیه،هر سوالی داشتی بپرس گلم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
2740
2706