2737
2734
عنوان

باید و نباید هایی برای گرم کردن رحم

193835 بازدید | 82 پست

اگه به این روشها عمل کنید حتما رحمتشون گرم میشه

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید رحمتون

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
2738

جزوه ی ،برای ایران  اسلامی،  شماره یک

جزوه ی عادت ماهانه

غذاهای هشتگانه در عادت ماهانه

رفتار خود و دیگران در عادت ماهانه در سلامتی زنان بسیار مهم است که بیماری ها مثل سردی رحم ، کیستها، کم شدن میل جنسی، بد زایی ها، نازاییها، سردی مغز، غلبه بلغم و سودا در زنان به این دوران بر می گردد.

امروزه رفتاری که  با یک زن ، مخصوصا زن حائض، میشود بسیار متفاوت با رفتاری است که باید باشد و رفتارهای خوبی دینی به فراموشی سپرده شده است بسیاری از مشکلات تعاملی و خانوادگی ، جرو بحث های بیخودی و بی اساس اکثرا از این دوران شروع می شود وبه بسیاری از دشمنی ها دامن زده می شود دریغ از اینکه خانمها در این دوران باید از بسیاری از تنش ها و تصمیم گیری ها و فکر کردن برای کارهای اساسی جدا خودداری کنند پس خوب نیست زن در این دوران در جمع های تنش زا حاضر شود ، مهمانی بگیرد ( مثال : بسیاری از خانمها در ماه رمضانکه میخواهند مهمانی بگیرند و افطاری دهند ر این دوران مهمانی می هند تا به خیال خودشان کمتر در زحمت بیفتند در حالی که باید خوب استراحت کنند).

خوب است که سرش را خلوت کند و استراحت کند، تفریح برود، پیاده روی کند، سفرهای طولانی نرود.

وقتی زنی حیض می شود اولین خطا را خودش مرتکب می شود به حق النفسش احترام نمی گذاردپس باید از آقایان انتظار زیادی نداشته باشیم تا ما را درک کنند او که درون ما نیست تا از حال ما باخبر باشد و ببیند ما چه چیزهایی را در این دوران باید تحمل کنیم .آنها فکر می کنند اگر خانم حالش بد باشد استراحت می کند در حالی که بانوان در این دوران با اراده ای مضاعف بر می خیزند پتو می شویند و خانه تکانی می کنند چون احساس می کنند حالا که نماز نمی خوانند وقت بیشتری برای کار کردن دارند . چه کسی با این وجود ما را درک می کند به خودتان ظلم نکنید . با آب که بازی می کنند پاهایشان آب می کشد. یکی از اساتید می فرمایند بدن زنان در این دوران مثل حالت زایمان است که سردی ها زود اثر می کند و ماندگار می شود حتی اگر بدون دستکش ظرف بشوید رحم سردی و رطوبت را می کشد و کیست ساز می شود حتی وقتی حمام کوتاهی در عرض ده دقیقه داشته باشید  ده دقیقه فقط جذب  آب داخل رحم دارید رحم در این دوران مانند جایی است که زخم دارد پس آب باعث عفونت می شود . فردی شاید در این دوران درد زیر شکم نداشته باشد اما با یک بار شستن خود در دستشویی درد زیر شکم می گیرد و ناله می کند.  ( البته اگر عفونت ادراری داشته باشد باید با دست خیس خودش را بشوید نه با شلنگ . پس برای اینکه سردی رحم حتما حتما درمان شود باید اول عفونت ادراری درمان شود)

بزرگ شدن شکم افراد چند علت دارد شاید از سردی رحم است که بیش از حد بزرگ شده است یا روده های افرادی که یبوست دارند امکان دارد هم طولی و هم عرضی بزرگ شود و این باعث بزرگی شکم شود.

استفاده از نوار بهداشتی ّمخصوصا نواربهداشتی هایی که پودر جاذب دارند مضرند .می توانید ازپارچه های پنبه ای یا نخی استفاده کنیداگرتجربه کنید خودتان ترجیح می دهید نواربهداشتی راکنار بگذارید.

در این دوران بوی مدفوع، تعریق، ادرار، دهان، و ... بد می شود و طبیعی است پس شاید یکی از علتهایی که در جمع ها حتی جمع خانواده حاضر نباشیم هم همین باشد.حتی اگر مجبورید روزی سه بار هم لباس عوض کنید از بوی خوش عطرهای طبیعی در خانه استفاده کنید اما حمام نروید. فقط می توانید موهای سر را بشویید و با دستمال مرطوب شده با آب گرم بدن را پاک کنید  .برخی اساتید اعتقاد دارند زن حائض را باید در اتاق گرم و راحتی ببرید و در این دوران شما به او برسید محبت کنید ، غذا بدهید، در معرض فشارهای عصبی و روحی قرار ندهید و ...

زن حائض در باغی که درختان میوه اش شکوفع در آورده اند وارد نشود زیرا شکوفه هایش می ریزد و تبدیل به میوه نمی شود .

رن حائض از درست کردن رب و ترشی و مربا و ... در این دوران پرهیز کند زیرا یا ظاهرا خراب می شود یا آن اثر درمانی و مطلوبی که باید برای شخص خورنده داشته باشد را دیگر نخواهد داشت .

اینکه بعضی از قدیمی ها زن حائض را از وضو گرفتن و دست زدن به مهر و تسبیح تربت یا قرآن به شدت منع میکنند ریشه عقلانی ندارد زیرا زن حائض هر چه به طرف معنویات برود روحیه اش متعادل تر شده و از رنج این دورانش کمتر می شود. خوب است وضو داشته باشد و این وضو نه تنها باعث سردی او نمی شود بلکه به دلیل اینکه وضو گردش خون را تصحیح می کند و انرژی های منفی را تخلیه می کند بسیار موثر است . حتی اگر زن حائض قبل از اذان صبح تا طلوع آفتاب بیدار نشود سردی روح و جسمش زیاد شده و باعث مشکلات روحی و جسمی می شود .بیداری بین الطلوعین قطعا یک عمل کاهنده ی افسردگی و پریشانی است و کسی که می خواهد یک روز خوبی داشته باشد باید بین الطلوعین را بیدار باشد این ساعت جزء سردترین ساعات شبانه روز است و خواب هم که مزاج سردی دارد، با هم یک سردی مضاعف را می سازند.

اذکار، مزاج گرمی دارند و ذکر و قرآن مخصوصا در هنگام اذان اثر تعادل بخشی در روح و جسم دارند.

گذاشتن سر بر روی خاک یا مهر باعث گرم شدن مغز و بالا رفتن حافظه و قدم برداشتن برای ناب شدن است زیرا هر چیزی که بر خاک کوبیده شود انرژی منفی و افکار شیطانی اش را در آن تخلیه می کند و با ذکر خود را از نور خدا سیراب می کند . در اینجا لازم است در مورد نعل های آهنی هم صحبت به میان آورم که بعضی اطباء دستور می هند کسانی که کم خونی دارند آن را داخل آب بیاندازند یا داخل قابلمه ی غذا بگذارند تا آهن بدنشان بالا رود منظور این نعل هایی که تر و تازه اند و تا حالا در پای هیچ اسب و چهار پایی نبوده نیست زیرا همین آهن نعل شده ی تازه برای اینکه بازده خوبی داشته باشد باید بر خاک کوبیده شده باشد تا ناب شود  و زنگ زده نباشد تا آهنش به درد ما بخورد .

اگر رفتارهای دوران عادت ماهانه اصلاح شود هم رحم گرم و سالم خواهیم داشت و هم روح لطیف و زنانه مان را از دست نخواهیم داد.

به طور کلی بانوانی که رحمشان زیاد کار می کند هم زیبا تر می شوند هم جوان تر می مانند . پس نزدیکی و بارداری باعث زیبایی پوست  وجوان ماندن بانوان می شود.. ما از رحم به عنوان موتور زنان تعبیر می کنیم که وقتی رو به راه است بدن هم سالم و بدون نقص کار می کند . بسیاری از مشکلات زنان، حتی دردهایی که ظاهرا هیچ ربطی به رحم ندارد را، می توان با سالم سازی رحم، حل و درمان کرد.جلو گیری های اشتباه و نا درست ، امروزه مشکلات زیادی برای زنان ایجاد کرده اند. قرص های LD، کاندوم ها، آمپول ها، دستگاه IUD و ...  همه و همه باعث سردی رحم سردی جنسی و به دنبال آن بیماری های رحمی می شود درست ترین و به صرفه ترین روش جلوگیری ، همان نوع طبیعی آن است .امروزه اطبای سنتی و اسلامی بر این باورند که آب پشت مردان فوائد زیادی برای رحم زنان دارد و به عنوان روغن موتور بدن زنان یاد می شود در قدیم ها هم کارهایی برای جلوگیری از بارداری انجام میشده که زن و مرد می توانستند اختیار بچه دار شدن را به دست گیرند و به راحتی زندگی آرامی داشته باشند. منظورم از قدیم صد سال پیش نیست بلکه قبل تر از آن. زیرا تقریبا صد سال پیش اکثر داشته های طبی ما را غربی ها به یغما بردند و از طب چیزی جز اندک علمی که در سینه ها مانده، نماند که آن هم با شایعات غلط غربی ها و بعد وارد کردن انواع روش های مضر برای جامعه ی بشری به فراموشی سپرده شد. قرصهای جلو گیری جزء اولین تیرهای دشمن برای نابودی و قطع نسل ایرانی بود .یکی از بانوان نقل می کند در روستای ما یک پیرزنی نقل می کند آن اوایل که این قرص ها را بین زنان روستا پخش کردند، اکثر زنان از این قرصها بَه بَه و چَه چَه کنان استفاده کردند و بسیار خوشحال بودند و هنوز از عوارض بی رَحمِ آن چیزی نمی دانستند، زنی بود که بسیار باهوش و محتاط بود ، ابتدا با خود فکر کرد قرص را یک شب داخل گوشت بگذارد اگر هیچ اتفاقی نیافتاد او هم می خورد.اما صبح می بیند گوشت سوراخ شده و از آنجا مطلب دستش می آید و استفاده نمیکند .قرصی که به این صورت با گوشت عمل می کند وای به حال معده ای که این قرص را در بر می گیرد!

استاد خیر اندیش روشی برای جلوگیری صحیح اعلام کرده اند  با امتحان کردن روی 40 زوج نتیجه این شد  که به طور قطع می توان این روش را اشاعه داد و از آن به عنوان یک راه حل استفاده کرد، اینکه 30 دقیقه قبل از نزدیکی یک سرنگ روغن کنجد ی که حتما اصل است نه اکثر آنهایی که در کارخانه ها تولید می شود، را داخل رحم تزریق کنید و 20 دقیقه پاها را به سینه ی دیوار می گذارید یا زیرتان یک بالش می گذارید تا باسنتان کمی بالاتر باشد همزمان می توانید دهانه ی واژن پنبه بگذارید تا روغن بیرون نریزد بعد از این مدت 10 دقیقه به طرف راست بخوابید سپس می توانید نزدیکی بدون جلوگیری و ترس از بچه دار شدن انجام شود زیرا روغن کنجد خاصیت نطفه کشی دارد و حتی اگر اسپرمی داخل رحم برودآن را کشته و بیرون می آورد. پس به جای قرص های اورژانسی هم در 20 دقیقه ی اول می توان این کار را انجام داد . در روزی که قرار است نزدیکی داشته باشید از نعنا زیاد استفاده کنید زیرا نعنا  خاصیت ناباروری دارد کسانی که لک بینی زیادی بعد از عادت ماهانه دارند. توصیه می شود بعد از ده روز که استحاضه می شوند هر چه زودتر نزدیکی کنند رحمشان گرم شده و از لک بینی نجات پیدا می کنند .لازم نیست همسرتان را از وجود لک با خبر کنید تا از نزدیکی امتناع کند.

بانوانی  که احساس خشکی در دهانه ی رحم می کنند می توانند این قسمت را با روغن دنبه یا روغن حیوانی چرب کنند.این روغن ها باعث می شوند پوست حالت کشسانی داشته باشد و ترک و پارگی در نزدیکی به وجود نیاید.اما زخم ها و خشکی هایی که در هانه ی رحم وجو دارند گاهی علت گرم و خشکی دارد که بیشتر در صفراوی مزاج ها اتفاق می افتد میتوان در این مورد از وازلین برای مدت کوتاهی استفاده کرد زیرا این روغن سرد است. 

2706