2737
2734
عنوان

باید و نباید هایی برای گرم کردن رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 193835 بازدید | 82 پست

ریحانه جون به نظرت این محلول حنا و زیتون و نارگیل رو میشه به مژه هم زد؟؟با ریمل خالی بزنیم و بعد بخوابیم؟

تعریف من از عشق همان است:❤️دربنده کسی باش که دربنده حسین است❤️
راستی این روشهای جلوگیری که اینجا نوشته واقعاقابل اطمینانه و یه سوال دیگه کمربند پشم شتربایدازکجاخری ...

تغذیه سه اصل مهم داره

۱- روغن مصرفی سالم باشه

۲ آب خوردن تون سالم باشه ( بجوشونید بعد بزارین خنک شده)

۳ نمک مصرفی حتما نمک دریا باشه 

اگه این سه تا رو عمل کنی خیلی کمکت می‌کنه

چیزهای دیگه هم اینکه:

غذا رو حد الامکان تو قابلمه مسی بپزی مثلا خورشت ها یا غذاهای آبکی

ولی گوشت تو قابلمه مسی مزه ی بدی میده گوشت رو تو دیگ یا قابلمه سفالی بپز

اصلا تو قابلمه آلومینیومی غذا نپز ، آهن غذا رو از بین می‌برد حد اقلش تو سرامیکی باشه

آب جوش برای چای هم نباید تو کتری یا سماور چدن و آلومینیومی و استیل و آهنی باشه ، فقط تو کتری یا سماور مسی یا شیشه ای باشه ( پریروز سماور رو گازی شیشه ای تو فروشگاه دیدم  ولی گرونه)

رب و آبلیمو و سرکه ی کارخونه ای نخور حتی رب باید تو قابلمه ی مسی پخته شده که برا معده ضرر نداشته باشه . انواع کنسرو  و تن ماهی ، انواع سوسیس و کالباس و غذاهای فست فودی هم نخورین (در مورد فست فود ها مگه اینکه خودت تو خونه درست کنی مثل فلافل و برگر و  پیتزایی که خودت پختی و حتما بدون پنیر . باشه میتونی به جای پنیر تخم مرغ رو با ادویه های مختلف هم بزنی و بریزی رو پیتزا که مایع مخلفات پیزا به هم بچسبه...) اینا چیزای اولیه هست ولی کم کم برنامه ی غذاییت رو عوض کن که هم خودت هم همسرت اذیت نشین 

غذا رو همیشه به اندازه بپز که برا فردا غذای مونده نخورین.

برا بچه ها سعی کن خوراکی سوپری کم بخری می‌دونم نخرید هم نمیشه ، اگه کم کم عادت غذایی بچه ها رو درست کنی مزاجشون هم عوض میشه دیگه خوراکی های سالم میخورن

مثل انواع آجیل و برگه میوه های خشک شده 

شربت عسل 

شربتهای سه شیره( توت یا خرما یا انگور)

آلو خشک

کشک خشک

رب انار که خودت پختی

انجیر

میوه های مختلف 

کشمش 

مویز

شیر و حتما با خرما یا عسل بخورین تا کلسیمش جذب بشه

صبحانه هفته ای دوبار ارده شیره بده به بچه ها 

حتما حجامت تو پاییز و بهار هم بکنین

اگه باز یادم اومد میگم

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE= 50410820 ]من از خواهرم پرسیدم گفت بستگی به رنگ خون پریودی داره ، اگه رنگش سیاه و کدر بود و ر ...

اگه خونریزی زیاد باشه تو اون ایام ضعیف میشی 

نه به خاطر دمنوش ها به خاطر حجم خونی که از دست میدی

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
ریحانه جون به نظرت این محلول حنا و زیتون و نارگیل رو میشه به مژه هم زد؟؟با ریمل خالی بزنیم و بعد بخو ...

این تو تخصص شیوانا جون هست😉

2728

شیوانای عزیز برا پرپشتی که میگن خوبه و حتما هم خوبه ولی میگن نمیدونم برا چشم چطور میشه😂 چون چشمه مضر بودن و نبودن رو گفتم از شما بپرسم.تو نت هم گشتم هیچکی ننوشته حنا میشه به مژه زد یا کسی زده باشه در سکوت کامل خبری بودن😂به هر حال ممنون عزیزم

تعریف من از عشق همان است:❤️دربنده کسی باش که دربنده حسین است❤️

ممنون ریحانه جون براکمخونی وکمبودکلسیم چی پیشنهاد می کنی ازاین چیزهایی که گفتی من فقط نمک دریا که ما ل دکترروازاده می خرم شیرم که با عسل یا خرما می خورم رعایت می کردم قابلمه مسی که خریدم بعدازچندماه استفاده سیاه شد دیگه بلا استفاده مونده 

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
ممنون ریحانه جون براکمخونی وکمبودکلسیم چی پیشنهاد می کنی ازاین چیزهایی که گفتی من فقط نمک دریا که ما ...

سلام

برا کم خونی عصاره ی گوشت که توشیشه پخته شده،همون که تو جزوه نوشته و شربت سه شیره، اگه گرم مزاج باشین کمی آبلیمو هم توش بریزین

برا کلسیم سیرابی که اونم طرز پختش تو جزوه بود ، انجیر و کشک هم برا کلسیم خوبه و بادام درختی روزی ۱۴ عدد

2738