2733
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236752 بازدید | 40525 پست
کم شده عزیزم. اما دورش کامل متورم شده آره سونو دادم. اما نمیدونی داشت سونو میکرد مجبور بود ی کوچولو ...

وااي اره منم سونو ميكرد خيلي درد داشتم  دكتر ب من گفت مرتب فشارش بده تا عفونت ها بياد بيرون اگه نياد بيرون باعث ميشه عفونت بزنه ب لايه هاي زيري عزيزم قرص هاتو بايد سر موقه بخوري منم يادم ميرفت ايندفه ديگه ساعت گوشيمو تنطيم كردم ديگه خواب بودم يا سرم شلوغ بود قرصم يادم نميرفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون

من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد، هی وزنش کم میشد و معلوم شد خودش نمیکشه شیرمو .

ولی منظم دارم شیرمو براش پامپ میکنم و با شیشه بهش میدم. هر کی بهم میرسه میگه اینجوری شیرت خشک میشه و خودش باید بخوره. 😟😔😔😔خوب من چیکار کنم که نمیخوره، میشینم ساعتها میزارم خودش بخوره ولی سیر نمیشه و هی گریه گریه و بیتابی.بعد با شیشه میدم میخوره و آروم میشه.الان یذره بهتر شده یکم میخوره، امیدم به اینه بزرگتر شد بخوره خودش.

کاش لااقل تا شش ماه بتونم اینجوری شیر بدم بهش و خشک نشه

بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد ...

سلام پری جونم خوبی هانا خوبه؟!

رابط سینه نگرفتی؟

فاطمه ب منم سینه م رو نمیگرفت اگه میگرفت نمیتونست مک بزنه همش از از گرسنگی جیغ میزد ولی با پشتکار و تشویق مامانم تونستم بهش شیر خودمو بدم رابط سینه خیلی کمک کرد 

کم کم هم شیرم بیشتر شد ولی چون تو رشدشون سریعه باید خوب غذا بخوری تا شیر با کیفیت و مقدار زیاد‌داشته باشی منم یک روز در میون احساس میکنم شیر دارم البته دکتر بردم فاطمه رو گفتن شیر خودت فعلا خوب بوده واسش خداروشکر

2740
سلام پری جونم خوبی هانا خوبه؟! رابط سینه نگرفتی؟ فاطمه ب منم سینه م رو نمیگرفت اگه میگرفت نمیتونست ...

چی میخوری ؟

موقع دخترم اینقدر شیر داشتم که نگو الان نه نکیدونم چرا

التماس دعا
بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد ...

یاد میگیره یادت نیست پسر منم نمیگرفت یه سینه رو الان میگیره دیگه هرچند بد میگیره دردم میاد 

التماس دعا
سلام پری جونم خوبی هانا خوبه؟! رابط سینه نگرفتی؟ فاطمه ب منم سینه م رو نمیگرفت اگه میگرفت نمیتونست ...

قربونت الی جون، رابط سینه رو خوشش نیومد نگرفت.خوش یکم میک میزنه،زود ول میکنه.

والا یبار یروز کامل نشستم اصلن شیشه ندادم بهش، شب که شد اینقدر جیغ کشید از گشنگی نمیخابید که، دیگه دادم شیشه رو بهش.

ولی فک کنم حق با توعه، شاید اگر یکی اونموقع کنارم بود تشویقم میکرد تسلیم نمیشدم

حالا روزایی که خونه پیششم یکم بیشتر تلاش میکنم

یاد میگیره یادت نیست پسر منم نمیگرفت یه سینه رو الان میگیره دیگه هرچند بد میگیره دردم میاد  

راست میگی تو رو خدا، دلم گرم شد، یادمه مهریار یکیشو نمیگرفت.

مامان مهری جو دوسر،  بادوم و شیر بادوم و آب و آب نارگیل برای من موثره، روزایی که آب بخصوص میخورم شیری که پکپ میکنم بیشتره.

راست میگی تو رو خدا، دلم گرم شد، یادمه مهریار یکیشو نمیگرفت. مامان مهری جو دوسر،  بادوم و شیر ...

سلام پرستو جون غصه نخور هنوز فکشون جون نداره و ضعیفند

منم دخملم این چند روز خیلی کم شیر میخوره

نمیدونم چش شده؟؟؟!!!!

یکی از اقوام ما یکسال و نیم شیرش رو میدوشید میداد

بزرگتر بشند بهتر سینه رو میگیرندنزار زیاد گرسنه بمونه 

یکم شیشه بده بعد سینت رو بده

سوراخ شیشم سعی کن خیلی ریز باشه که تنبلی عادت نکنه تنبلو جان🤣😍😘

برای سلامتی‌وعاقبت‌بخیری دخترام دعا کنید
چی میخوری ؟ موقع دخترم اینقدر شیر داشتم که نگو الان نه نکیدونم چرا

خب بارداری اول ادم هرچی داره تو بدنش مصرف میشه دیگه واسه بعدیا چیزی نمیمونه

میو های شیرین و ابدار تخم مرغ و ماهی اب هم زیاد خوردم

2706