2733
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 173 پست
رفتار🤔 فضای مجازی نهایتش میتونه در حد حرف و نظر باشه نه رفتار

همونطور که یه نوشته یا شعر خوندنش به ادم ارامش میده خوندن یه حرف آزار دهنده حتی از طرف کسی که نمیشناسی همونقدر میتونه ناراحت کننده باشه 

ادما فقط با زبون به یک دیگه ارامش و آزار نمیدن ☺

عزيزم اخه لزومي نداره كل زندكيتونو تو سايت بگين به كسي مربوط نيست اخه😕

تو اون تاپیک اصلا بحث زندگی من نبود و من چیزی از زندگیم نگفتم 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتی جون من که چند شب پیش مورد لطف عزیزان قرار گرفتم که بلد نیستم مادری کنم.اونم فقط به خاطر اینکه دخ ...

وااااا این دیگه واقعا ببخشید مسخره بود😟😟

همه میدونن دخترا عاااااشق اینن که به ممانشون کمک کنن اصلا کارهای مامانشونو انجام بدن

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊
2742
وااااا این دیگه واقعا ببخشید مسخره بود😟😟 همه میدونن دخترا عاااااشق اینن که به ممانشون کمک کنن اصل ...

شما بودی تو اون تاپیک؟دیدی چی شد؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
کتی جون شما همونی هستی که یبار عکستو گذاشتی ؟

کدوم عکس اینجا همه حداقل یه بار عکسشونو گذاشتن😁😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
کتی جون کدوم جزیره ای؟ اگه دوست داری بگو

کیش😊همه میدونن دیگه

هر جور راحتید😘 ولی در هر صورت خودتون رو زیاد ناراحت نکنید. 

ممنونم از نظرتون میدونم که خالصانه گفتین😚😚

سلام کتی جونم حرفاتو درک میکنم .شخصا شکی به صداقتت ندارم گلکم ❤😻

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

کتی جون من یه سوال ازت دارم.بپرسم همینجا؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خودتو ناراحت نکن دوست عزیز 

واقعا صبر ومتانت وتحمل افراد جامعه بشدت پایین اومده

همه فوری میپرن به دیگران 

من بیشتر وقتا جرات نمیکنم  حرف بزنم چون اعصاب ندارم هی بخوان کشش بدن 

ترجیح میدم سکوت کنم

2706