2752
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 173 پست

کتی جون من که چند شب پیش مورد لطف عزیزان قرار گرفتم که بلد نیستم مادری کنم.اونم فقط به خاطر اینکه دخترم تو کار منزل کمکم میکنه.نباید برات مهم باشه.مهم خودتی که به حرفت و کارت ایمان داری و میدونی درسته.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چیشده کتی جون 😲😲😲  کی بهت چیزی گفته

بیخیال دوستم اما خیلی ناراحتم نه واسه اینکه بهم توهین شد واسه اینکه چرا بعضیا تحمل دیدن زندگی خوب رو ندارن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان كي چي گفته شايد سؤتفاهم برات پيش اومده

نه سو تفاهم نیست مثل خیلی اوقات ترکش اینو خوردم که چرا در مورد زندگیم غلو میکم و اینکه اگر وکیلم چرا تو سایت میام🤔دست آخر هم...

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
چی بگم😐وقتی میپرسن یا فکر میکنم اینجا محلی برای ارائه ی تبادل نظره نه خالی کردن عقده ها

سکوت عزیزم.فقط سکوت بهترین کاره.اینکه جواب این توهین هار رو ندی دلیل براین نیست که نمیتونی و ساده ای.تنها شعور بالای خودت رو میرسونه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
رفتار🤔 فضای مجازی نهایتش میتونه در حد حرف و نظر باشه نه رفتار

رفتاره که تو کلمات نمود پیدا میکنه عزیزم😊

بیخیال دوستم اما خیلی ناراحتم نه واسه اینکه بهم توهین شد واسه اینکه چرا بعضیا تحمل دیدن زندگی خوب رو ...

عزیزم ناراحت نباش 😍 

این واسه من خیلی وقت پیش ثابت شده حسود مجازی  

واقعا اولین بار ک رفتار بعضی از کاربرا رو دیدم چشمام از تعجب گرد شده  

ی بارم بهت گفتم اگه یادت باشه 

کلا ی سری فقط دوس دارن غم و بدبختی ببینن چشماشون تنگ میشه اگه کسی حالش خوب باشه و موفق باشه 

تو شدی 🌙من👶❤️
عزيزم اخه لزومي نداره كل زندكيتونو تو سايت بگين به كسي مربوط نيست اخه😕

حق با شماست

كتي جان اونايي كه بايد بشناسنت شناختنت و از مهريونيت هممون بهره برديم اوني كه مياد اينجا تا به همه گير بده و مچ بگيره اون موضوعش جداس بذار خوش باشن شما ثابت شده اي😉😘😘

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
عزیزم ناراحت نباش 😍  این واسه من خیلی وقت پیش ثابت شده حسود مجازی   واقعا اولین بار ک ر ...

😚

كتي جان اونايي كه بايد بشناسنت شناختنت و از مهريونيت هممون بهره برديم اوني كه مياد اينجا تا به همه گ ...

😚😚😚😚

2706