2737
2739
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 173 پست
😂😂😂موتور چیه با شناور باید بیام اونجا

😂😂😂😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همه ی بچه ها ممنونم 

من باید برم دنبال مهمونام متشکر از همگی میام میخونمتون😉😚😚😚😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731

کتی جون تو وظیفه نداری جواب سوالای ملت رو بدی

اگه جواب میدی از لطف و مهربونیته

کسی بیجا میکنه باهات بد حرف بزنه

به دل نگیر

عقده ای زیاده عزیزم

بهت حسادت میکنن

به درامد و شغلت

به دل نگیر خانومیه نازنین

منکه خیلی دوستت دارم😍😘😗

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

تو خانواده مام عروس و مادر شوهر باهم مشکلی ندارنو همه به هم احترام میزارن دلیل نمیشه که همه مثل هم باشن 😐

به خدا خانواده شوهرم اونقدر وحشتناک نیستن البته خوب و بدم زیاد داریم ولی بازم دلیل نمیشه همه بد باشن 😐

خیلی جذابم ن             امیلیا دنسر کی بودی تو     
عکس دفترچه وکالتمم گذاشتم دوستانی که شک داشتن😐 برام مهم نیست اما واقعا اذیت میشم این چیزا رو میشنو ...

منم به خاطر همین ناملایمات از نی نی سایت رفتم

گاهی اوقات خاموش میخوونم

کتی جان تجربه من میگه اینجا نباید صادق بود

منم اینجا با صداقت جواب همه رو میدادم

همه هم میدونن که من سه تا زایمان داشتم و بچه ی دومم متاسفانه بدو تولد فوت کرد

الان فقط علی و عسل رو دارم

توی یه تاپیک گفتم دوتا بچه دارم بعد یکی در اومد گفت دروغگو مس چجوری سه بار سزارین شدی😒😒😒

خلاصه یه حرفای دیگه هم زد دلم شکست و رفتم

تو هم خودتو ناراحت نکن خانم مهربون😘😘😘😘

2738

کتی جون ببخشید یه سوال برا دوستم داشتم آیا امکان افزایش حق نفقه فرزند پس از شش سال وجود دارد همسر دوستم الان ماهیانه 1500000 ریال پرداخت میکنه هر دو شاغل هستن با یک فرزند مشترک با زحمت و قناعت فراوان خونه و ماشین خریدن الان که وضعیتشون یه کم بهتر شده خانم سابق تقاضای نفقه بیشتر کرده سوال دوم اینکه در صورت افزایش معمولا تا چه اندازه افزایش می دهند سوال سوم اینکه برا تقاضای افزایش چون یه استان دیگر هستند آیا میتوانند از همان جا اقدام کنند ممنون

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .