2737
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 173 پست
من تو تاپیکایی که شما هستی همیشه هستم😅 ولی ناشناس میام و نمیگم دکترم تا لطف دوستان شامل حالم نشه. ...

😂😂😂😂😂

۳۳ سالمه عزیزم😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭😭 هییییییی خواهر بیا بغلم تا باهم گریه کنیم 

تو دیگه گریه نکن 😚😚😚😚😚😚عزیز دلم لطف داری به من

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
کتی عزیز.هرچی کمک به دوستان میکنی کلی دعای خیر وانرژی مثبت میشه وبه خودتو زندگیت برمیگرده.پس خسته نش ...

هیچ وقت از کمک کردن خسته نمیشم وظیفمه به دوستانی که میدونم میتونم مشکلی از مشکلاتشون رو حل کنم کمک کنم😚

کتی بیخیال حرف مردم

کتی جان منم ف امیلامون پدربزرگ ، عمه ، عمو و بیشتر فامیل هام و وکیل هستن 

من رشته ام حسابداری هست ارشد میتونم به حقوق تغییر رشته بدم

عمم میگه برای ازمون کانون وکلا حتما باید لیسانس داشته باشی

بازم بستگی داره قوه قضاییه باشی یا 146 

عددش رو مطمئن نیستم درست گفتم یا نه

الان دار،ی دل منو میسو زونی 😜😄  منم یه روزی بالاخره میبینم یه وکیل رو 😣😣😣

عززززززززیزم

حتما میبینی چرا که نه 

ولی باور کن خیلی برام جالب بود، چون اصلا تو مشاغل دیگه اینو ندیدم. مثلا تو دکترا و مهندسا و حتی استادا همشون اینطوری نیستن، ولی همه وکیلا اینطورن

2740
کتی بیخیال حرف مردم کتی جان منم ف امیلامون پدربزرگ ، عمه ، عمو و بیشتر فامیل هام و وکیل هستن& ...

عزیزم برای ازمون وکالت حتما باید کارشناسی حقوق داشته باشی یا معادل اون مثل فقه و ...

کتی جون چیشدههههه...کی چپ نگاه کرده بهت که چپش کنم. 😠😠 پ.ن .تحت تاثیر این فیلم هندی که د ...

خب موتورتم میاوردی منو از وسط نی نی سایت میبردی😂😂😂

و این که آزمون اختبار برای گرفتن پایه یک رو میشه با مدرک فوق داد  چون من مدرک کارشناسیم مرت ...

آزمون اختبار بعد از گذراندن دوره ی کارورزی وکالته 

که اونم نیاز به کارشناسی حقوق داره سوال بعدیت رو نفهمیدم😉

2706