2752
2734
عنوان

عشق محبت انرژی قدرش بدونین...

50 بازدید | 8 پست

دوستای خوشگلم تجربه ای داشتم بابتش تاوان عمرمو دادم حس بد گرفتم از خودم متنفر شدم ..خودشناسی کردم دارم خودم بازیابی میکنم اما اگر این درس ها زودتر یاد می‌گرفتم دیگه این همه هزینه عمرم انرژیم بهترین سالهای سنم نمی‌دادم ... خلاصه صحبت نتیجه :

از وقتی پا توی این دنیا می‌ذارین از زمان که یه نطفه هستین تا زمان که زمان مرگ پایان فرا میرسه ... همه ما انرژی عشق محبت فرکانس مثبت یا هرچیز دیگه میخواین اسمش بذارین هستیم اصن بگین معنویات هرکس یه اسمی واسش راحت تره بذاره ...اینها سرمایه وجود ما هست ریشه موقع بدنیا میایم داریم تا زمان مرگ ...ابن سرمایه رو بیخودی الکی به هرکس ندین ... هرکس لایق اون نیست عشق محبت توجه ارزش انرژی بله لایق نیست هرکسی ...

شاید نزدیکترین فرد زندگی پدر مادر خواهر برادر شوهر زن برسه به دور ترین آدمهای اطراف ... توی شناختنون اگر دیدین آدم سالم لایق هست حتما عاشقی کنین توجه بدین انرژی مثبت و... خیلی هم عالی امیدوارم زندگی دنیاتون پر باشه از این آدمها ... اما وقتی دیدین طرف مقابل تون لایق نیست حتی یک توجه هم بهش زیادی هست سرمایتون توی جوب ریختین نه تنها سود نداره ضرر هم داره بهتون آسیب وارد می‌کنه . آدمهای عوضی زندگیمون اونها که آسیب میزنن خیانت میکنن خودمون بهشون توجه عشق دادیم در قبالش آسیب های جبران ناپذیر افتضاح بهمون زدن یا نتونستیم خودمون بازیابی کنیم هرروز حال بد یا تونستیم بازیابی کنیم اما به سختی ....تنهایی اونقدرا بد نیست اما بدتر اون هست آدم ناسالم نگه داریم سرمایه وجودمون خرجش کنیم ..... 

بمونه به یادگار 

مرسی منم میخوام خودشناسی کنم چیکار کنم

دوست عزیز مربی های زیادی هستن میتونین دوره هاشون دریافت کنین اول باید ببینین با بیان شیوه کدوم استاد راحت هستین درک می‌کنین مفهوم براتون ...

من خودم دوره ها سوده هروی زندگی سالم گرفتم پنج شش ساله مخاطبشون هستم توی نت سرچ کنین سایت اینستا تلگرامشون میاد عضو تلگرام بشین فایل رایگان گوش بدین و دستاورد ها اگر رابطه برقرار کردین با فایل ها بعداً دوره ها تهیه بفرمایین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوست عزیز مربی های زیادی هستن میتونین دوره هاشون دریافت کنین اول باید ببینین با بیان شیوه کدوم استاد ...

چند سال زمان میبره؟؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
2731
چند سال زمان میبره؟؟

بستگی به زندگیتون خودتون داره دوست عزیز فرضا میگم البته به دور از حال احوالات دوستان باشه مثلااااا یکی توی زندگیش تجاوز تحمل کرده که صفر ترین نقطه جهان هست با کسی ک زندگی مناسب داشته فقط شکست عشقی خورده مسلما توی یه نقطه نیستن یکی از نقطه ۳۰ شروع می‌کنه به صد یکی از نقطه صفر شروع می‌کنه به صد زمانش متفاوت هست 

بستگی به زندگیتون خودتون داره دوست عزیز فرضا میگم البته به دور از حال احوالات دوستان باشه مثلااااا ی ...

چقدر خوب حرف میزنی

الان خودت روانشناشی؟؟

چقدر خوب حرف میزنی الان خودت روانشناشی؟؟

خیلی ممنونم از شما نه روانشناس نیستم دوست گل ؛ نرم افزار خوندم اما تقریبا از سال ۹۷:۹۸ بود تا الان مباحث دوره ها گرفتم کم بیش کار میکنم اطلاعاتی دارم اما روانشناس خودشون ماشالا حیطه زمینه درسی تخصصی کارشون حرفه ای 

خیلی ممنونم از شما نه روانشناس نیستم دوست گل ؛ نرم افزار خوندم اما تقریبا از سال ۹۷:۹۸ بود تا الان م ...

پس تا حدودی میتونی مشاوره بدی