2733
2734
عنوان

بیاید از گدا بازیامون بگیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 57212 بازدید | 915 پست

استارتر جان خوردن قاشق عسل گدا بازی نیست..اصراف نمیکنی 

من روغن مصرفیم زیتون و‌کنجد هست..همیشه کم میریزم تو غذا😜

برا مهمون با روغن مایع غذا میپزم..حیفم میاد با روغن زیتون و‌کنجد بپزم😀😀😀😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم رفتم ١٠تا از كاكاعويي كه دوسدارم خريدم زورم مياد بخورم اصن😐😂

اینقد نخور یه بار میبینی نیس یکی خورده😂

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
من خورده چیپسایی که میریزه رو فرشو بـــاید بخورم وگرنه شبش کابوس میبینم بعضی وقتام کلی مو میره تو د ...

این خیلی خوووبه....دمت گرم

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  
2728
2738
اینقد نخور یه بار میبینی نیس یکی خورده😂

نه قاطي لباسام قايمش كردم عقل كسي نميره😂😂😂گرونه خب دونه ايي١٠٠٠خريدم😂

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

گاهی میرم خیابون خسته و کوفته ام دلم نمیاد آژانس بگیرم با تاکسی میام بعد پسرم توراه خونه هل میخوره تو مغازه دوتاچیپس بزرگ میخره.هیچی دیگه خرجم همون میشه بعد پشیمون میشم چرا اینقدر پیاده اومدم😭😭😭😭

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
متاسفم برا همتون مثل من باشيد😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
2706