2752
2734
عنوان

بیاید از گدا بازیامون بگیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 57217 بازدید | 915 پست

یه باربا دوستم سرکرایه تعارف میکردیم ک دوستم حساب کرده بود.منتظربودیم دوتامسافردیگه بیان تاماشین حرکت کنه.منم ب دوستم گیرداده بودم ک بااایدمن کرایه روبدم.آخه اون پولوتومشتش نگه داشته بود.گفتم جووون هاجربگیر.گف قسم نده بگیرمم میندازمش بیرون.منم گفتم باش بگیر بعدش بنداز.اونم نامردی نکرد پولوگرفت انداخت....

من چشام چارتاشد.گفتم بیشعورچه کاریه خو!!!بعدش دروبازکردم خم شدم پولوبرداشتم.دیگه ترکیده بودیم ازخنده.

همه ی اینا قبل حرکت اتفاق افتاد جزما دوتاهم کسی توماشین نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دانشگاه میرفتم دلم نمیومد دفتر ازاین خوشکلها بخرم ساده ترین دفتر میخریدم دلم نمیومد برای خودم خرج کنم. بعد یه جا واسه بچه خواهرم کلی لباس و اسباب بازی میخریدم😐😐😐

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
😘 😂😂😂😂 آی گفتی ....میرم خریدم اصلا نمیگم تخفیف بده 😣 

اره منم همینطور. 😂😂😂خو بگو بدبخت با اون تخفیف یه روسری میتونی بخری چرا مث لاکچریا تراول میذاری جلو فروشنده. 😥😥😥

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
واااااااییییییی‌ 😁😁😁😁 رحم‌کن‌بهش حداقل بزار یه استخونش سالام باش تو گور بلرزه

تو خیابون راه میرم گربه های محله اینجور نگام میکنن    میگن د لامصب تو که سیر شدی خب رحمی بما میکردی   

خب یه چیز متفاوت بگم

واس تمرین تزریق زیرجلدی

اب مقطرای تزریقی رو از شیر اب دوباره پر میکردم دیگه یکی جدید باز نمیکردم😑

ی زمانی تو مجازی ب جنسیت ادما شک میکردیم الان باید ب ادم بودنش شک کنیم...وقتیکه حرف از صداقت میشه صدا قطع میشه:/