2726
عنوان

بیاید از گدا بازیامون بگیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 57212 بازدید | 915 پست
اخ اخ زعفرون که دم میکنم تا قطره اخرشو تو لیوانی که دم کردم لیس میزنم من😂😂

من توش آب میریزم‌میخورم.😅😅

البته قبلا الان نه.

اخ اخ زعفرون که دم میکنم تا قطره اخرشو تو لیوانی که دم کردم لیس میزنم من😂😂

اخ اخ اخ زعفرون گرون تر از عسلم هس تازه  

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تکه آخر میوه رانی دیگه😂😂😂😂😂😂

لامصب😂😂😂😂

من کشف کردم که قضیه این نیست که دنیا چی برای تو کنار گذاشته..قضیه اینطوریه که تو برای دنیا چی با خودت آوردی .. دیالوگ | آن شرلی با موهای قرمز

من عاشق سس فلفل هستم اوایل قائم میکردیم وجه همسرم نمی آدم تا خودم تنهایی بخورم بعدا دلم سوخت و بهش دادم اما اون از ترسش کم میخوره اما مهمونی میاد هفت لا قائم میکنم تا کسی پیدا نکنه 

دوم از اسراف کردن غذا بدم میاد یکی غذا اسراف کنم حرص میخورم بخصوص تو مهممونیه خونه خودم

هیچ کس بی کس نیست. موفق کسی است که با هرکس نیست

اسپرمو یکی میزنه یا عطرمو انگار جونمو دارن میگیرن 😂😂😂😂😂

کلا از این کار بدممممممممم میاد😒😒😒😒😒

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

وقتی مهمونم میخاد برم دلنم نمیخاد از غذاها ببره دو دارم نگهدارم خودم همشو بخورم چون سر سفره با مهمون نمیتونم غذا بخورم

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
2706