1147
1226

سلام

بنظرتون این واسه هدیه تولدبرای آقایی که وارد۵۱سالگی میشه چطوره؟چرم طبیعی هست چند می ارزه؟

ممنون

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

خیلی هنری عکس گرفتی ازشون😁

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
خیلی هنری عکس گرفتی ازشون😁

😁😁

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
1221
قشنگه مبارک بهنام بانی باشه😅

عزیزم بهنام را اولین بارخودت گفتیا😉😚

موند روش

گشنگه☺

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
1167

اگه مرد شیک پوشی باشه این کفشا واسش تو اون سن مناسبه....

قیمتش به نظر من بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هست....البته اگه چرم مصنوعی نباشه....

همینطوره؟؟؟؟

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

والا ۳۲۰قیمتشه😥

عزیزم بهنام را اولین بارخودت گفتیا😉😚 موند روش

آره 😄

به جر اونم نمتونم تصورشون کنم تا خود واقعیشو میبینم میگه عه شوهر مهشید😆

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
1241