2737
2739
عنوان

نی نی یار 4 هستم بازم مسابقه داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 69 پست
نه عزیزم شما باید حتما بوم یا کاغذ و تمامی لوازمی که برای نقاشی استفاده کردین  عکسش رو برامون ب ...

ببینید چ جوری بفرسیم واسه ی خودتون تخته شاسی و مداد رنگی و وسیله هامونو بفرسیم وقتی دیدین بعد تابلومونو بزاریم تو مسابقه بزاریم؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

عزیزم من الان گذاشتم میشه برین نگاش کنین ببینین تایید میشه یا ن اخه من یکی تابلوهامه تکمیل کردم قاب گرفتم یکی دیگم ک دارم میکشم ب این زودتا تکمیل نمیشه الان عکسشو میزارم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=49167074]ببینید چ جوری بفرسیم واسه ی خودتون تخته شاسی و مداد رنگی و وسیله هامونو بفرسیم وقتی دیدین بعد تابلوم ...[/QUOکاربر عزیز شما میتویند با دیدن نمونه عکس های که تو سایت گذاشته شد عکستون ارسال بفرماید .

لینک نمونه عکس

2728

اینو دارم میکشم ب این زودیام تکمیل نمیشه اونی ک میخام واس مسابقه بزارم قاب گرفتس وسایلمم کنارش گذاشتم یعنی قبول نمیشه😐

[QUOTE=49167074]ببینید چ جوری بفرسیم واسه ی خودتون تخته شاسی و مداد رنگی و وسیله هامونو بفرسیم وقتی ...

نقاشی طول میکشه کشیدنش اینجوری نی ک تو دوساعت بشه درست کنی از مراحلشم بزاری من تابلوم یک ماه پیش تموم شده الانم یکی دیگ دارم میکشم ک اونم ب این زودیا تموم نمیشه😐😐ک از مراحلش بزارم

اینو دارم میکشم ب این زودیام تکمیل نمیشه اونی ک میخام واس مسابقه بزارم قاب گرفتس وسایلمم کنارش گذاشت ...

پیشنهاد من به شما این هست که همین عکس رو شرکت بدی تو مسابقه چون ما نم یتونیم قوانین رو تغییر بدیم بنظرم عکس که ارسال  کردین مورد تایید هستش

2740
عزیزم عکستو باید از طریق این لینک اراسل کنی تا ما تاییدش کنیم  لینک مسابقه

اره از همین طریق فرسادم تابلومو 

پیشنهاد من به شما این هست که همین عکس رو شرکت بدی تو مسابقه چون ما نم یتونیم قوانین رو تغییر بدیم بن ...

😂😂خب این ک هنوز هیچیش معلوم نیس😊😊😊اشکالی نداره تابلوم ک قابش گرفتمو فرسادم با وسایل اطرافش تایید شد شد.نشدم شرکت نمیکنم ممنون از وقتی ک گذاشتین

فقط برای تبلیغات که از طرف کاربرا میشه یه فکری کنید خیلی اذیت کننده میشه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
فقط برای تبلیغات که از طرف کاربرا میشه یه فکری کنید خیلی اذیت کننده میشه 

ببنید کاربر عزیز هدف و پایه مسابقه داشتن هیجان و تبلیغ هست و شناخت شدن کاربرهای هنرمند البته ما از کابرها خواهش کردیم داخل تاپیک سایر دوستان تبلیغ نکن  و فقط با زدن تاپیک جدید بقیه رو تشویق کنند که بهشون رای بدن 

ببنید کاربر عزیز هدف و پایه مسابقه داشتن هیجان و تبلیغ هست و شناخت شدن کاربرهای هنرمند البته ما از ک ...

باشه ولی حداقل سقف تبلیغ بگذارید مثلا تو روز دوبار یا نهایت سع چهاربار 

تا کل صفحه موضوعات جدید تبلیغ نشه 

ممنون از مسابقاتتون به هر حال جالبه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706