2737
2739
عنوان

نی نی یار 4 هستم بازم مسابقه داریم

813 بازدید | 69 پست

خانم عزیز ما طبق روال هر ماه مسابقه داریم لطفا بیاید پیشنهادات و انتقاداتون بفرمایید جهت بهتر شدن روند مسابقه مارو همراهی کنید.

لینک مسابقه 

سلام ني ني يار 4 امكانش هست موضوعات به روز شده رو حذف كنيد ؟

واي نه خوبه كه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ني ني يار 4 امكانش هست موضوعات به روز شده رو حذف كنيد ؟

این تاپیک جهت مسابقه است کاربر عزیز ما این تاپیک رو بابت برطرف کردن مشکلات مربوط به مسابقه و بهتر شدن روند مسابقه ایجاد کردیم و همینطور می خواهیم موضوع مسابقه بعدی رو با انتخاب خوده شما کاربرها در نظر بگیریم .

2728
این تاپیک جهت مسابقه است کاربر عزیز ما این تاپیک رو بابت برطرف کردن مشکلات مربوط به مسابقه و بهتر شد ...

من دلم میخواد یه جایی باشه روی صفحه تا میزنی تمووم عکسای مسابقه فعال بیاد

نمیتونم پیداشون کنم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من دلم میخواد یه جایی باشه روی صفحه تا میزنی تمووم عکسای مسابقه فعال بیاد نمیتونم پیداشون کنم

گزینه عکس بالای صفحه کنار گزینه تبادل نظر رو باز کن عزیزم 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

میشه لطفا تبلیغات زیاد واسه مسابقه از طرف شرکت کننده هارو ممنوع کنین ؟ سر اون ساندویچای پاییزی اعصابمون خورد شد

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2740

نی نی یار۴ ممکنه تاپیکهای تبلیغات بین تاپیکهای اصلی نباشه؟

روزهای آخرمسابقه همش تاپیک رای گیری هس ویکم رواعصابه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من کارای هنری زیاد درست کردم اما از مراحلش عکس ندارم. چیکارباید بکنم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
من دلم میخواد یه جایی باشه روی صفحه تا میزنی تمووم عکسای مسابقه فعال بیاد نمیتونم پیداشون کنم

شما میتوید با کلیک کردن رو دکمه بیشتر ببنید همه عکس ها رو مشاهده کنید .

این تاپیک جهت مسابقه است کاربر عزیز ما این تاپیک رو بابت برطرف کردن مشکلات مربوط به مسابقه و بهتر شد ...

شرمنده من اینقد سوال میپرسم من الان عکسم تایید شده چطوری میتونم لینکشو بزارم ؟که بهم رای بدن

من کارای هنری زیاد درست کردم اما از مراحلش عکس ندارم. چیکارباید بکنم

شما باید بتونید حداقل یه عکس از لوازمی که برای ساخت اون هنر دستی استفاده کردین برای ما ارسال کنید مثلا اگه ساخته یه عروسک هست باید مثلا از نوع همون پارچه یا همون نخ و چسب که برای ساخت عروسک استفاده کردید ارسال بفرمایید .

2706