2733
2739
عنوان

نی نی یار 4 هستم بازم مسابقه داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 69 پست
شرمنده من اینقد سوال میپرسم من الان عکسم تایید شده چطوری میتونم لینکشو بزارم ؟که بهم رای بدن

شما میتونید از فیلم اموزشی که نحوه ارسال لینک تو تاپیک هست استفاده بفرمایید 

لینک اموزشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شما باید بتونید حداقل یه عکس از لوازمی که برای ساخت اون هنر دستی استفاده کردین برای ما ارسال کنید مث ...

سلام از تابلو نقاشی و وسایل نقاشیمون میتونیم عکس بزاریم؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
خب منم يه پيشنهاد ميدم براي مسابقه بعدي مسابقه صبحانه سالم 

ممنونم پیشنهاد شما تو لیست رای گیری قرار داده میشه و اگه تعداش زیاد باشه ما حتما سعی خواهیم کرد  مسابقه ی با این  موضوع برگزار کنیم .

بله 

وااای میسی فقط کنارش بنویسیم نی نی سایت بزاریم؟؟؟یا ن همون مداد رنگیامونو بزاریم کافیه؟؟؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740
میشه لطفا تبلیغات زیاد واسه مسابقه از طرف شرکت کننده هارو ممنوع کنین ؟ سر اون ساندویچای پاییزی اعصاب ...

کابر عزیز تبلیغ برای  مسابقه توسط سایت به کاربرها پیشنهاد داده شده چون قرار هست ما به کاربرهای که بیشترین تبلیغ رو داشتن جایزه رو  بدیم 

وااای میسی فقط کنارش بنویسیم نی نی سایت بزاریم؟؟؟یا ن همون مداد رنگیامونو بزاریم کافیه؟؟؟

نه عزیزم شما باید حتما بوم یا کاغذ و تمامی لوازمی که برای نقاشی استفاده کردین  عکسش رو برامون بفرستین در غیر اینصورت متاسفانه تایید نمیشه 

کابر عزیز تبلیغ برای  مسابقه توسط سایت به کاربرها پیشنهاد داده شده چون قرار هست ما به کاربرهای ...

وای 😳 مدت مسابقه چند روزه ؟ 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
سلام میشه قوانین مسابقه درباره تبلیغاتش رو بفرمایید من صفحه قوانینو پیدا نمیکنم  میشه تو تبادل ...

بله امکانش هست   

قوانین شرکت در مسابقه چگونه است

-استفاده از عکس‌های موجود در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی ممنوع است. در غیر این صورت عکس از مسابقه خارج می‌شود.

-عکس شما باید شامل مرحله قبل و بعد از اتمام کار باشد. در غیر این صورت در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

-یک برچسب نی‌نی سایت به همراه نام کاربری‌تان کنار عکس قرار دهید

-هر شرکت‌کننده اجازه ارسال یک عکس را دارد

-تبلیغ در تبادل‌نظر فقط از طریق  این لینک امکان‌پذیر است. تبلیغ در تاپیک‌های سایر کاربران ممنوع است و عکس از مسابقه خارج می‌شود.

-تبلیغ در سایر شبکه‌های مجازی مانعی ندارد.

اما جوایز برندگان عزیز

به ده نفر از کسانی که بیشترین رای را آوردند یکی از جوایز زیر به انتخاب خود برنده تعلق میگیرد

بن خرید 100 هزارتومانی فروشگاه اینترنتی روکولند

بن خرید 100 هزارتومانی فروشگاه اینترنتی ihp Grop 

بن تخفیف 100 هزار تومانی اسنپ

2706