2733
2734
عنوان

تب دخترم وحشتناک بالاست کمممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 87 پست

باشه چشم

هم لباس ش رو‌کم‌می کنم هم جوراب خییس و هم حاهای داغ رو سرد می کنم

فقط مشکل اینجاست لرز هم داره خیلی سردشه

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}

ببرش بیمارستان ممکن با تزریق سرم هم تبش قطع بشه تب زیاد اب بدن خشک میکنه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباساشو درار سريع پاشويش كن .ازش غافل نشي اصلا

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
2740
ببرش دکتر ابلیمو چیه😑

بردم خو داروها رو هم دارم میدم کفایت نمی کنه

مجبورم جوراب خیس پاش کنم تنش وحشتناک داغه

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}

اگه لرز داره که نباید لختش کنی وقت تب بالا بره بدن گاهی سرد میشه تب و لرز هم نشونه عفونت

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
باشه چشم هم لباس ش رو‌کم‌می کنم هم جوراب خییس و هم حاهای داغ رو سرد می کنم فقط مشکل اینجاست لرز ...

لرز به خاطر تبه.یه بار یه پرستار بهم وقتی یه مریض تب و لرز داره نباید روشو بپوشونی.تب رو بیار پایین لرز قطع میشه.البته اگه تبش بالاست فوری ببر بیمارستان.عوارضش جبران ناپذیره هزیزم

اجاره شبانه ویلاهای ساحلی استخردار و بدون استخر در خزرشهر.دریاکنار.سرخرود.فریدونکنار.اینستا=vilashomal1 کانال=shomalvila1@☺
2706