2733
2739
عنوان

تب دخترم وحشتناک بالاست کمممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه لرزهم داره عفونت بدنش زیاده به جای اینکه بشینی با مامشورت کنی زود ببردکتر خدای نکرده تشنج نکنه

بردم  دارو دادن باید سر ساعت بدم

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2728
انشالله که به زودی دختر گلت تبش میاد پایین ما هم براش دعا میکنیم

فدای همه تون

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
از کمر به پایین با اب ولرم بشورش  چای دارچین و عسل بده زود میاد پایین  نزار بالا بره شیا ...

چشم عزیزم

2740

عزیزم احتمال زیاد تب ویروسیه که انقدر بالا و غیر قابل کنترله من چندین بار تجربشو داشتم اول ببین وزنش چقدره بدون توجه دارو نده حتما چهار ساعته بده و در ضمن.زیر بغل و مچ.پا پیشونی دستمال نم دار البته با اب ولرم بزار تن پوشش کم باشه .از لرزشم نترس مال ویروسه .ایشالله بلاش دوره

خواهر زاده منم این ویروس و گرفته اعصابمون داغون شده،همش تب و استفراغ داره،بیچاره بچه چند روزه چیزی نخورده،کسی میدونه این بیماری چند روزه است؟؟ 

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏

من دخترم.شهریور گرفت دور از جون.همتون اول تب ولرز وحشتناکو  استفراغ و بعدم اسهال خونی شدید پنج روز الباقبش با خوردن مترونیدازول و فرازولیدون اروم شد تا ده روز دارو خورد بچم هلاک شد از دل درد و اسهال

اگه وزنش ۱۵ کیلو به بالاست شیاف استامینوفن ۱۲۵ باید یکی و نصفی استفاده کنی و ۴۵ دقیقه صبر کن اگه تبش پایین نیومد شربت ایبوبروفن ۷ سی سی بهش بده . بروفن حداقل چند ساعت تب رو پایین می آره . مایعات هم باید زیاد بخوره . برای پاشویه از آب ولرم استفاده کن که لرز نکنه . زیر بعل و روی شکم پارچه خیس کن بزار  تب رو پایین می اره . هوای اتاق نه گرم باشه و نه سرد . تا سه روز تب از ویروس میتونه باشه بیشتر از اون باید بررسی بشه . موقع لرز یه پارچه نازک بنداز روش وقتی قطع شد از روش بردار . اگه با اینا کنترل نشد شیاف دیکلوفناک ۵۰ نصف استفاده کن . بروفن رو هر ۶ ساعت و استا رو هر ۴ ساعت میتونی بدی .