2733
2734
عنوان

فردا عقد برادرم هست

1815 بازدید | 81 پست

خيلي استرس دارم بچه ها 😁

بياييد بگيد چيكار كنم چيكار نكنم 

كي نقل بپاشم كي اسكناس بريزم كي كادو بدم كي شاباش 

حس گوسفندي رو دارم كه فردا عيد قربان ه براش 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نه نقل بپاش نه اسکناس😁

عه چرا؟؟؟ 

من عاشق اين رسم و رسوماتم 

حال ميده كه 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قدرتي خدا نه كل بلدم بكشم نه گيلي گيلي بلدم بكنم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوشبخت بشن🌷🌹🥀🌸💑❤❤

قربونت برم عزيزم 

ان شالله همه جوونا

2740

افرين به تو خواهر مهربون كه بجاي حرص خوردن و حسودي به زن داداشت ميخواي سنگ تموم بذاري براشون احسنت 😍😍

بزرگترين درساي زندگيتو هميشه نامردترين آدماي زندگيت بهت ياد ميدن  

موقع ورود نقل بپاش

موقع رقص اسکناس بپاش و بعدش شاباش بده

بعد از خطبه عقد کادو ها را میدن

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

عروس جان اگه اينجايي الان بيا خودتو معرفي كن

منم خوارشوت🤚

مباررررک😍

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

وقتی از در ورودی میان اسکناس بریز رو سرشون

وقتی عقد تموم شد نقل بریز

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
2706