2752
2734
عنوان

فردا عقد برادرم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 81 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تک خواهر هستی؟سنگ تموم بزارا😀

بله ☺️

همون ميترسم هول بشم همه چي يادم بره

بايد روي كاغذ بنويسم 😂😂😂😂

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731

نقل میپاشین میره زیر دست و پا، فرشم کثیف میشه 😀 شکلات بپاش حداقل ترجیحا فندقی 🍬

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
اخجون عروسي مبارك باشه كوكي جون 

فدات شم مهربونم❤️

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
بله ☺️ همون ميترسم هول بشم همه چي يادم بره بايد روي كاغذ بنويسم 😂😂😂😂

کف دستت بنویس با خودکار. صد درصد تضمینی 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

به عروس وفامیلاش محل نزار فقط داداشت😉😂😂😂

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

مبارک باشه ان شاء الله خوشبخت بشن موقع عقد برامن دعا کن 😊تا خدا بهم نی نی بده بعدش دیگه فردا خودت اتوماتیک وار این رسومو انجام میدی چون تو جو قرار میگیری 😂😂

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
کل بلدی میخواد آخه جیغ بزن بعد دستتو حالت باد بزن رو دهنت تکون بده 😀😀 حالا ی امتحانی برو ببینم چطو ...

😂😂😂😂😂

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
2706