2733
2734
عنوان

فردا عقد برادرم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 81 پست
من ميفهمم چون تك دختر بودم و هميشه مركز توجه خانواده  دوست ندارم مامان بابام دوستش داشته باشن ...

😂😂😂😂 وای مهربون تر ازین حرفایی الان داری براشون تدارک میبینی 😍 انشالله. خوشبخت شن باهم

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم خواهرشوهر شدن بهت تبریک میگم😁ان شالله خوشبخت خوشبخت بشن  خوش به حال دختری که وارد چنین خانواده ای میشه  جز کاربرها بسیار بسیار خوب و عزیزی

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
سلام عزیزم خواهرشوهر شدن بهت تبریک میگم😁ان شالله خوشبخت خوشبخت بشن  خوش به حال دختری که وارد چ ...

سلامممممم

ممنونم عزيززز دلمممم يك دنيا❤️❤️❤️❤️

اي جان نظر لطفته مهربونم 

شما هميشه به من لطف داري 

تشكر از انرژي مثبتي كه بهم دادي و حرفهاي خوبت 

ان شالله  عروسي و خوشبخت شدن ه دختراي نازنينت مهربان بانو

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
سلامممممم ممنونم عزيززز دلمممم يك دنيا❤️❤️❤️❤️ اي جان نظر لطفته مهربونم  شما هميشه به من لطف ...

باور کن ذره ای اعراق نمیکنم واقعا گلی خیلی خیلی از نحوه صحبت کردنت و در کل فرهنگت خوشم میاد همیشه میگم افرین به پدر و مادر که چنین دختری تربیت کرده 🌷ممنون بابت دعا خوبت عزیزم😚

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!