2733
2734
عنوان

چت منو دوست دختر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2226 بازدید | 77 پست
هیچ وقت مدرک دست کسی نده طرف دیوونه باشه سر همین توهین کردنا می‌تونه ازت شکایت کنه حتی اگه ب قولی زن ...

بزار شکایتم بکنه من آب از سرم گذشت

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم سنت کمه این رابطه هم درست شدنی نیست بخوای درستش کنی میشه ولی همش باید بترسی که نکنه دوباره ...

دادگاه حکم طلاقو داده اگ تا ماه دیگ اعتراض نزنه همه چی اوکی میشع

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
خودت میدونی اما اعاده حیثیت کنه حق باهاشه و شما محکوم میشی

اول اون بهم توهین کردی

2731
تو این دو صفحه چت شروع کننده فحاشی شما بودی حالا قبلش رو نمیدونم 

اون بود اول بعد من ج ندادم هی زنگ زد پشت گوشی می‌خندید ک حرصم بده

مطمئن باش بعد جدایی هررررر چی که باشه از وضعیت الانت بهتره بالاخره یه نفس راحت میکشی

امیدوارم☘️

اول اون بهم توهین کردی

خوبه سنت کمه 

و خوبه میدونی با کی بوده 

در واقع هم سوالهای اضافه تو ذهنت نداری و هم فرصت ارتقای خودت و زندگیتو را داری

امیدوارم از این به بعد برات شادی و تندرستی باشه 

خوبه سنت کمه  و خوبه میدونی با کی بوده  در واقع هم سوالهای اضافه تو ذهنت نداری و هم فرصت ...

💙

2706