2737
2739
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 193088 بازدید | 22474 پست
سلام عزیزم بله دیروز سونوانجام داد نی نیش ٨ هفته اس خداروشکر قلبشم تشکیل شده خودت خوبی؟؟ راستی ...

سیندرالام جان من آندو گرید4 دارم.یه تخمدانم کیست8سانتی یکی دیگه4سانتی دارم.گفتن عمل باید بشم.یبار اقدام گردم برای پانکچر.گفتن ریسک داره تخمک گیری.تخمک جاییه که ممکنه سوزن کیست رو سوراخ کنه.یکی بهم اسکلروتراپی رو پیشنهاد کرد.شما چیزی نشنیدی راجع به این؟دکتری نمیشناسی بتونم برم پیشش لااقل یکی دوتا جنین تشکیل بدم؟

سیندرالام جان من آندو گرید4 دارم.یه تخمدانم کیست8سانتی یکی دیگه4سانتی دارم.گفتن عمل باید بشم.یبار اق ...

سلام عزیزم

والا دراین مورد تجربه ای ندارم

منم موقع پانکچر کیست داشتم یدونه اما کوچیک بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بعد ماه بعد از پانکچر پری عقب بیفته طبیعیه یا احتمال بارداری هست ؟من هایپر نشدم ولی ۲۴ تا تخمک داشتم .

مادر میشوم و به حال این روز هایم و نگرانی هایم  میخندم به امید آن روز زندگی خواهم کرد ادامه خواهم داد 🤩 بالاخره بعد ۲ سال تلاش سخت باردار شدم ۱۴۰۱.۵.۳۰ هفته ۱۱  
2742
سلام دوست جان خوبی  از فروغ خبر داری؟

کجایی سارا؟

یهو رفتیا.

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد

سلام بچه هاخوبین‌من تازه واردم تواین تاپیک اسمم زهراست.من ۱۱ساله که ازدواج کردم تقریباازیسال بعدش نی نی خواستم که نشد.اولش دارو داددکتربعدiuiبعدشدلاپراسکپی که خیلی خیلی خفیف اندوداشتم وبرطرف شد.بعدش گفتن میکروکه تخمک گیری شد از ده تاتخمک اصلاجنین تشکیل نشد.بعدلاپرا تخمدانام کوچیک شدوبعدازاولین تخمک گیری وگذشت سه سال ذخیره تخمدانی اومدپایین.یباردیگه اقدام به میکروکه باحدودصد تا آمپول تخمدانام خوب جواب ندادوسیکل میکروم کنسل شداین آخرین میکرومال بهار۱۴۰۰بود که بهم گفتن ذخیره پایینه وتخمدانام جوابگو نیست وباید تخمک اهدایی بگیرم وتمام مراحل درمان من توبیمارستان ابن سینا بود بهم گفتن یکسال بایدتوی نوبت تخمک اهدایی بمونم وکلا۵تاتخمک بهم میدن تااینکه اواسط خردادزنگ زدن وگفتن موردتخمک اهدایی ات پیداشده واولین نوبتم ۵ مردادبودکه یسری آزمایش نوشت دکتر که به پیشنهاد خودم که ریزش شدیدم دارم برام آزمایشات ایمنی روبنویسه که جواب آزمایشات ایمنی آماده شد فکرمیکنم ایمنی بالاباشه.چون دکترگفت نوبت دکترایمونولوژی بگیر که بایدشنبه برم.داروهم مولتی ویتامین.روزی دوتا.قرص کیوفول عصرها یکی.آسپرین روزی یدونه بعدنهار‌.قرص ال دی که الان شش هفت روزه شروع شده وگفتن پریودشدی روزاول تاسوم نوبت بگیربیابرای شروع سیکل.ببخشیدخیلی طولانی شدخواستم کسایی که اطلاع دارن کمکم کنن.کسی باتخمک اهدایی اینجاباردارشده.کسی باایمنی بالامیکروموفق داشته.خیلی ممنون اگه راهنمایی کنید عزیزانم  

2740
2706