2752
2734

خسته شدم دیگه نمیتونم خسته شدم زندگیم که اشغاله و هیچوقت درست نمیشه خسته شدم بسکه ضجه زدم و خدا فقط دور خودم چرخوندتم الان که دارم مینویسم از ته دلم دارم گریه میکنم 

زندگیم که افتضاح بود حداقل دعا کنید بمیرم و مرگم خوب و راحت باشه هیچ امیدی به این زندگی نیست دیگه نمیتونم خسته ام خسته هیچ نصیبی از این زندگی گوه نداشتم من دیگه نمیتونم خدایا چرا من به دنیا اومدم که فقط عذابم بدی عمرو جوونیم گذشت پس دیگه کی 

حاجتای کوچیک نتونستیم بکیریم این حاجت ک خیلی بزرگ عمرا دعامون بگیر 🤕🤕ی فکر دیگه کن ان شالله زندکیت درست شه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731