2737
2739
عنوان

ي گربه رو زير گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 59 پست
هر کس مختاره نظره خودشو داشته باشه موفق باشین😙

وا حالت خوبه ؟ خخخ

من میگم همچین چیزیو دیدم میگی شایعه است و چرا باور کردی .

بگی دروغ میگی با عقل بیشتر جور در میادا . لا اقل درست بیان کن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
برگشتم همون موقع دور زدم نزديك ده دقيقه اطراف بودم ببينم صداي نالشو ميشنوم خوني چيزي  نبود اصل ...

دوسته مهربونم چی شد؟ من با یکی تو گروه حرف زدم گفتن باید مطمئن باشید که اونجا مونده تا یکی بره کمکش

به نفسهای خسته ام نگاه نکن تو رو که داشته باشم تمام دنیا رو پیاده میدوم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسته مهربونم چی شد؟ من با یکی تو گروه حرف زدم گفتن باید مطمئن باشید که اونجا مونده تا یکی بره کمکش

الان دارم راه ميفتم از محل كارم مرخصي گرفتم ساعتي برگردم ببينم چي شد

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
چرا دكتر نبردیش؟:( 

پيداش نكردم

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
2728

[QUOTE=48421249]الان دارم راه ميفتم از محل كارم مرخصي گرفتم ساعتي برگردم ببينم چي شد[/QUOTEواقعا ممنون شما خیلی با مسئولیتین انشالا که چیزیش نشده☺

پيداش نكردم

پس حتما در رفته و سالمه

جوش نزن  

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
[QUOTE=48421249]الان دارم راه ميفتم از محل كارم مرخصي گرفتم ساعتي برگردم ببينم چي شد[/QUOTEواقعا ممن ...

دوستم من الان ٤٠ ديقست دارم ميگردم 

نه مامور شهر داري نه دستفروش كسي نديدتش 

تو باغچ ها زير ماشينارو ديدم

واي اعصابم خورده😭😭

دوستم من الان ٤٠ ديقست دارم ميگردم  نه مامور شهر داري نه دستفروش كسي نديدتش  تو باغچ ها ...

عیبی نداره حتما زودتر از اینکه ماشین بهش بخوره فرار کرده چون گربه خیلی زود فرار میکنه اگه ضربه ایم بهش خورده باشه شدید نبوده چون تونسته فرار کنه😊دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدین😘

2740
چی چه ربطی داره و شایعه است ؟خودم دیدم با همین چشمام 

فک کنم منظورش درمورد خوردن گوشت و همبرگر بود

مگه همبرگر گوشت گربه اس اخه؟ اینو فک کنم گف شایعه اس

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

عیبی نداره حتما زودتر از اینکه ماشین بهش بخوره فرار کرده چون گربه خیلی زود فرار میکنه اگه ضربه ایم ب ...

خيلي ناراحتم 😭😭😭

واسم دعا كن اروم شم

خيلي ناراحتم 😭😭😭 واسم دعا كن اروم شم

حتما عزیزم😙ولی خیالت راحت باشه من خودم گربه دارم اخلاقاشونو میدونم اون ترسیده زود فرار کرده اگه صدمه جدی دیده بود حتما زیره ماشینا یا یه گوشه همون اطراف میموند 😊ناراحت شدنه یه خانومه مهربون مثه شمام خیلی طبیعیه ولی سعی کنین بهش فک نکنین من مطمئنم صدمه جدی ندیده😙😙😘

فک کنم منظورش درمورد خوردن گوشت و همبرگر بود مگه همبرگر گوشت گربه اس اخه؟ اینو فک کنم گف شایعه اس

نمیدونم والله منظورش هرچی بود خوب بیان نکرد .ولی خوب من کاملا گردیه گوشتشو دیدم تا مدتی از گوشت و گرد بودن همبرگر منزجر بودم به خاطر شباهتشون وگرنه گوشتو که میبینیم میخریم .احتمالا یه قسمت ماشینه تیز بوده باعث بریدگی سرتاسر گربه شد .گربه با سرعت تمام داشت عرض خیابونو میرفت .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم ی سری زدم  هیچ وقت یادم نمیره اون صدای خوردنش به ماشین و از روش رد شدن    

آ ره من حتی از رو جسد متلاشی شده حیوانات تو جاده هم فراریم و حالمو بد میکنه.

2706