2752
2734

یه سمج داره زنگ میزنه یه ساعته پسرمم خوابه میترسم بیدار شه،از برق بکشیم می‌فهمه یا همچنان بوق میزنه براش؟؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما مادرشوهرته😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
مثل همین الان که داره بوق میخوره براش؟

با گوشی خودت امتحان کن ببین چه بوقی می زنه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
خاله ام هر روز زنگ میزنه من تلفنو کشیده بودم امروز نمی دونم کی وصلش کرده بود اعصابم خورد شد

خوبه فقط به تلفن زنگ میزنه 

این پست سر هم بسته به زنگ هم گوشی خودمو هم گوشی پسرمو هم تلفنو

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
نه بابا جاریه

از برق بکش بعدا تماس بگیر

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خوبه فقط به تلفن زنگ میزنه  این پست سر هم بسته به زنگ هم گوشی خودمو هم گوشی پسرمو هم تلفنو

مادرم مسافرته هم به اون زنگ میزنه هم به خونه ما ...خاله ام شهر دیگه زندگی میکنه عصبانی میشم میگم تو که الان نمی تونی بیای کمک من ...حرف مشترکی هم باهاش ندارم برای چی زنگ میزنی

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹