2733
2739
عنوان

ي گربه رو زير گرفتم

1465 بازدید | 59 پست

از خودم بدم امد بخدا عمدي نبود يهو پريد 😭😭

از تو شيشه ديدم داره تكون ميخوره سريعم دور زدم نه خوني بود نه جنازش 

بخدا من تا حالا مورچ هم نكشتم تو اين سالهاي رانندگيم 

از خودم بدم امد

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

هعی  

از این شناسنامه دارا نبود صاحبش ازت دیه بگیره   

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

یه بارم برای بابام پیش اومد بنده خدا تا مدتها حالش خراب بود. هر بار از اونجا رد میشد یادش میفتاد. بابام صدقه داد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هعی     از این شناسنامه دارا نبود صاحبش ازت دیه بگیره    

فك نكنم اصلا مرده باشه چون سريع برگشتم

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
یه بارم برای بابام پیش اومد بنده خدا تا مدتها حالش خراب بود. هر بار از اونجا رد میشد یادش میفتاد. با ...

از خودم بدم امد

2740
متاسفانه گربه هاي اين شهر مثل ادم هاي بي دفاع هر روز از گرسنگي له ميشن

بخدا قصدي نبود

عزيزم عمدي كه نبوده خوب پيش مياد.اما حتما صدقه بده

دعا كنين منو ببخشه 😭😭😭😭

2706