2752
2734
عنوان

ي گربه رو زير گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 59 پست
واي خدا چكار بايد بكنم 😭😭😭😭

عیبی نداره اون احتمالا از شدته برخورد ترسیده زود فراردکرده انشالا که فقط یه ضربه کوچیک خورده خودتون ناراحت نکنین😙فقط لطفا اگه دوباره از اونجا رد شدین یه نگاه بکنین اگه دیدینش یه عکس بگیرین برایه من بفرستین بدم به کسی بره کمکش ممنون😘

به نفسهای خسته ام نگاه نکن تو رو که داشته باشم تمام دنیا رو پیاده میدوم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عیبی نداره اون احتمالا از شدته برخورد ترسیده زود فراردکرده انشالا که فقط یه ضربه کوچیک خورده خودتون ...

جايي براي كمك به حيوانات سراغ دارين من ي كمكي بكنم!؟ حالم بده

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
2731
اگه عکسشو با محلشو بگین بله

جنت اباد جنوبي بلوار لاله 

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
جايي براي كمك به حيوانات سراغ دارين من ي كمكي بكنم!؟ حالم بده

بله یه گروه میشناسم فقط باید لطف کنین عکسشو با جایی که الان هستو بگین اگرم خودتون بخواین ببرین یه دامپزشکی هست که برایه حیواناته خیابانی تخفیفم داره اگه خواستین شمارشو بدم بهتون

بله یه گروه میشناسم فقط باید لطف کنین عکسشو با جایی که الان هستو بگین اگرم خودتون بخواین ببرین یه دا ...

تهران 

منطقه ٥ 

جنت اباد جنوبي 

بلوار لاله

وای من یه بار دیدم یه ماشینی یه گربه رو نمیدونم چه جوری زیر گرفت که کاملا دو نیم شد انگار با چاقو نصفشکنن.نیمیش ازینور میدوید نمیش ازونور. تایه مد ت گوشت و همبرگر نخوردم 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
تهران  منطقه ٥  جنت اباد جنوبي  بلوار لاله

آدرسه کلینیکی که گفتم اکباتان فاز 1 خیابانه بیمه4 نبش کوی فرهاد شرقی تلفنشم 44669769

وای من یه بار دیدم یه ماشینی یه گربه رو نمیدونم چه جوری زیر گرفت که کاملا دو نیم شد انگار با چاقو نص ...

چه ربطی داره دوسته گلم اینا همش شایعس شما چرا باور کردین😘

کاشکی شهرداری این طفل معصومارو جمع کنه ببره یه منطقه نگه داری شده هم از لحاظ تغذیه بهشون برسه هم جانی تامینشون کنه بعد یه مدتم ببره تو جنگل یا منطقه طبیعی رها کنه گناه دارن اخه جاشون تو طبیعته نه خیابون

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

چرا دكتر نبردیش؟:( 

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
چه ربطی داره دوسته گلم اینا همش شایعس شما چرا باور کردین😘

چی چه ربطی داره و شایعه است ؟خودم دیدم با همین چشمام 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چی چه ربطی داره و شایعه است ؟خودم دیدم با همین چشمام 

هر کس مختاره نظره خودشو داشته باشه موفق باشین😙

2706