2737
2734
عنوان

از هر دری ، سخنی+ عکس، شادی خندان هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 6349 بازدید | 1066 پست
عكس بيحجاب نذارين😐😐😐😐 

با تسبیحم میزنم هر کس رو عکس بی حجابی بزاره

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

حاضران غایب بفرمایین تو 

دم در بده 😂😂😋😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه تاپیک میزنی بدون پارمیدا جونت؟؟ ای خاءن 

این موبایل من هر وقت دلش بخواد همزه داره هر وقت بخواد نداره. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2728
اردبیل؟وای خدا

نه کردستان  .بانه

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...

سلام دوستان.

کنار آتیشم😊

عامل همه مشکلات تکه گوشتی ست که در دهان قرار دارد و طول آن در بعضی مواقع به ۲متر نیز     میرسد.زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند.   هر چی میکشیم از ترس زبونِ لعنتیِ مردمه                                                  
2740

همینو بپوش عالیه 😁

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام بچه ها. لطفا تیپ خوب واسه زیر چادر هم بگین... من کلی مانتو اسپرت دارم. ولی خسته شدم از مانتو ...

فاطمه جان ، سلام

من اینایی رو که میزارم فکر کنم بشه ازشون ایده گرفت

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2706