2737
2739
عنوان

درمان عفونت واژن با سیر

| مشاهده متن کامل بحث + 184296 بازدید | 181 پست
وای خوب شد سیر نزاشتم پس اول مطمئن بشم بعدش

آره برو معاینه گفتن فقط عفونت قارچی اینقد مث مت خودتو نبند به داروهای سیمیایی

باورت میشه ۱سال تمام کلوتریمازول و پماد و فلوکنازول مصرف کردم ولی سیر و سنتی اعتقاد نداشتم آخر از سر کلای سیر گذاشتم و خوب شد؟با این شرایطی که گفتم

تا چند ماه هفته ای یکبار تا ریشه کن شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره برو معاینه گفتن فقط عفونت قارچی اینقد مث مت خودتو نبند به داروهای سیمیایی باورت میشه ۱سال تمام ...

میخواستم انجام بدم این کارو سیر بزارم ولی هی امروز فردا میکردم ...پس خوب شد گفتی اول مطمین بشم زخم ندارم بعد درمان کنم ممنون گلم

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
واژینال عسل تو اینترنت سرچ کنید عالیهههه

عسل واژینال عسل توصیه خوبی نیست عزیزم چون به بعضی ها اصلا نمیسازه وعواقب بدتری در انتظارشه میتونین عسل صددرصد طبیعی فقط استعمال خارجی استفاده کنید واقعا خارش رو ازبین میبره ولی درمان نمیکنه حتما باید دارو مصرف بشه

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
2728
هیچ ارتباطی نداره عزیزم   درست مصرف بشه نخ رخم میشه نه سرژان خواهرتون از اول مشکلش چیز د ...

شفا پیداکرد عزیزم ممنون 

میخواستم انجام بدم این کارو سیر بزارم ولی هی امروز فردا میکردم ...پس خوب شد گفتی اول مطمین بشم زخم ن ...

آره عزیزم

انشاالله زخم نداری

فقط بپرس نوع عفونتشو

باکتریایی با عنبر نسارا خوب میشه و‌ قارچی با سیر

پماد موضعی بدون دخول‌کلوبتازول هم یادت نره بعد استفاده از سیر 

2740
آره عزیزم انشاالله زخم نداری فقط بپرس نوع عفونتشو باکتریایی با عنبر نسارا خوب میشه و‌ قارچی با سی ...

ممنون دوست خوبم 😘

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
آخه من بچه شیر میدم این دادوها براش ضرری نداره؟

ببخشید شرمنده عزیزم این موضوع رو متوجه نشدم برو دکتر درمورد داروها که واسه فرزندت مشکلی نداره سوال کن اگر مشکلی نبود فقط این نسخه رو انجام بده بعدش هم واسه اینکه بیماری برگشت ناپذیر بشه بعد این نسخه که انجام دادی هرهفته تا۶ماه یک عدد قرص فلوکنازول ۱۵۰میل رو بخور اگر مرتب عفونت میکنید

شفا پیداکرد عزیزم ممنون 

خدار‌وشکر

دخترخاله محرد بابام هم سرطان داره با وجود بکارت رحمش برداشتن خیلی دیر فهمیدن چون دختر بود دکتر زنان اینا نمی رفت

خدا کمکش کنه اوضاع وخیمی داره

کاش اینم شفا بگیره

ب نظرم  عفونتای الان ک همش ازاین دستمال کاغذیای نامرغوب پرزدار

من دقیقا دوباری که عفونت کردم به خاطر این بود که دستمال تو خونه تمام شده بود استفاده نکردم عفونت کردم چون یک ذره نباید لباس زیرم مرطوب باشه

2706