2733
2734

سلام دوستان من مریمم 

قصد بی احترامی به هیچ کسی رو ندارم 

بعد چند روز اومدم سایت دیدم همه داستان زندگیشونو گذاشتن حقیقتا نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و رفتم خوندم دلم گرفته یکی داستان نامادری رو یکی داستان مشکلش با شوهرش رو گفته بود 

از من که کاری ساخته نیست 

ولی امشب برای همه دعا کردم 😭 خدا به دل همه آرامش بده به زندگی همه خوشبختی ببخشه امیدوارم هیج بچه یی زیر دست نامادری / پدری نامرد و بد نباشه 

خدااااا تو بزرگی تو به همه کمک کن تو رحمانی تو رحیمی اگه این تاپیک رو میخونید شما هم امشب همه  برای دعا کنید ❤️

اگه میخوای بهم بگو برات یدونه حمد و ۷ تا آیت الکرسی میخونم قشنگم ❤️

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سی ببخشید برای عدالت دارم اینو میگم این کاربر تعلیق نشده چرا واقعا؟!!!  با این همه حرف ...

گزارش زدید عزیزم ¿

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
2731
هنوز داستان زندگی من رو نشنیدی پس کلا لفت بدی     تا شقایق هست زندگی باید کرد بخند به ر ...

انشالله خدا به زندگیتون آرامش ببخشه 

به نیت خوشبختیتون خوندم 

سی ببخشید برای عدالت دارم اینو میگم این کاربر تعلیق نشده چرا واقعا؟!!!  با این همه حرف ...

اونی که براش ریپلای زده بدتر حرف زده

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
واسه من بخون که ناامیدترین آدم رو زمینم. ظاهرم دردی نداره. حتی سوژه حسادت هم هست. ولی نابودم

خوندم عزیزم انشالله خدا هر چه زودتر مشکلت رو حل کنه زیبا

اونی که براش ریپلای زده بدتر حرف زده

من با اون کار ندارم اونم تعلیق شده

من میگم چرا من میگم گشت ترشاد زیاده تعلیق مشکی میشم بعد این نمیشه با این حرفاش! 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
بله برای کامنتاش

چی بگم بخدا 

کاربری قبلی ستاره که دست من بود 

من چون اونجا برای یکی استخاره گرفتم و یه نیتی داشتن گفتم دست و دلم نمیره برای همچین چیزی برات قرآن باز کنم گزارش زده بود من دعا نویسم کاربری تعلیق شده 💔

من با اون کار ندارم اونم تعلیق شده من میگم چرا من میگم گشت ترشاد زیاده تعلیق مشکی میشم بعد این نمیش ...

چون شما تعلیق شدی اینم بشه😐😐😐😐

چرا حسودی میکنی اخه

گشت ارشاد همه میدونن ممنوعه

این والا در برابر حرفای اون چیزی نگفته

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️