2733
2739
عنوان

درمان عفونت واژن با سیر

| مشاهده متن کامل بحث + 183927 بازدید | 181 پست
من میخوام اقدام کنم برا بارداری. عفونت قارچی دارم گمونم. رنگ سفید شیری رنگ مثل پرز دستمال کاغذی. دور ...

عزیزم منم ترشحاتم دقیقا مثل شماس حالت دستمال کاغذی...سیر نتیجه داد؟

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان فقط میخواین سیر بزارین با نخ و سوزن نخ ازداخل سیر رد کنین و ی طرفشو گره بزنین ک نخ ازسیر درنیاد و بعدم سوزن و جدا کنید ک نخ وصل ب سیر یکم بلند باشه بزارین تو واژن بعد نخ و بکشین راحت میاد بیرون

التماس دعا

2728
اره جواب داد و عفونتم خوب شد در ضمن بعد درمان با این روز خداروشکر بعد از دوماه اقدام باردار شدم

گلم شما تا کجا سیر رو داخل میبردید؟؟ من میترسم خیلی داخل ببرم... تقریبا دهانه گذاشتم. بنظرتون جواب میده.. قارچ شدید دارم.. میخواسم اقدام کنم واسه بارداری ک میترسم با این عفونت

گلم شما تا کجا سیر رو داخل میبردید؟؟ من میترسم خیلی داخل ببرم... تقریبا دهانه گذاشتم. بنظرتون جواب م ...

من تا جایی که دست میرسید سیر رو هل دادم داخل. نگران نباش اگر نخ رو درست و خوب ببندی مشکلی پیش نمیاد فقط موقع گذاشتن و دراوردن به پشت دراز بکش و مثل پوزیشن مخصوص بارداری وصعیت بگیر و سیر رو بزار داخل موقع دراوردن هم همین وضعیت رو بگیر راحت درمیاد.

2740
آره من به شرط اینکه فقط دو شب پشت سر هم بذاری نخ محکم ازش در کنی و خوب بدی داخل بلافاصله بعثه لب ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی. من ترشحاتم عادیه ولی روی لبه ها و دیواره ی بدنم پرز پرز سفید می بینم سیر تاثیری داره براش؟

2706