2733
2739
عنوان

درمان عفونت واژن با سیر

| مشاهده متن کامل بحث + 184263 بازدید | 181 پست
من استفاده كردم بااينكه همه گفتن نكن😐😐 فرداش عفونتم خوب شد😅

منم اینکارو کردم دیگه از اون روز به بعد عفونت شدید نگرفتم. باورت میشه گلوله گلوله میومد😂😂😂

گر نگهدارِ من آن است که من میدانم،شیشه را در بغلِ سنگ نگه میدارد..خدایا میدانم که هیچ امیدی را ناامید نمیکنی..برای دوستانم بهترینهارو رقم بزن و هممون به سلامتی بچه هامونو بغل کنیم.. ای خالقِ یکتای من غم و غصه رو از سرزمین ما دور کن و ما و فرزندانمونو در پناه خودت حفظ بفرما.. که جز تو یار و یاوری نداریم..نگاهِ مهربانت را از ما نگیر و لطفت را شامل حال همه ی ما کن ای محبوبِ من ای بهترین و بخشنده ترین ای خدای خوبی ها بشنو صدای بندگانت را که تو شنونده ترینی و داناترینی. ای شنونده ی دعاها ای داننده ی رازها ای بیننده ی نمازها ای شنونده ترین شنوندگان ! ای پذیرنده ی نیازها ای خداوند‌ِ بی نهایت بخشنده، ای مطلع بر حقایق ای مهربان بر خلایق جز تو محرمی نیست تموم هستیِ ما تویی و بس، ای یگانه معبودِ من..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑منم از همین میترسم ک صبح ازش خبری نباشه.نخ وصل کرده بودی بهش؟

عزیزم سیر نه گم میشه نه داخل رحم میره. من هم با نخ گذاشتم هم بدون نخ.. دهنه ی رحم گشاد نیست که بره توش. مگه الکیه

گر نگهدارِ من آن است که من میدانم،شیشه را در بغلِ سنگ نگه میدارد..خدایا میدانم که هیچ امیدی را ناامید نمیکنی..برای دوستانم بهترینهارو رقم بزن و هممون به سلامتی بچه هامونو بغل کنیم.. ای خالقِ یکتای من غم و غصه رو از سرزمین ما دور کن و ما و فرزندانمونو در پناه خودت حفظ بفرما.. که جز تو یار و یاوری نداریم..نگاهِ مهربانت را از ما نگیر و لطفت را شامل حال همه ی ما کن ای محبوبِ من ای بهترین و بخشنده ترین ای خدای خوبی ها بشنو صدای بندگانت را که تو شنونده ترینی و داناترینی. ای شنونده ی دعاها ای داننده ی رازها ای بیننده ی نمازها ای شنونده ترین شنوندگان ! ای پذیرنده ی نیازها ای خداوند‌ِ بی نهایت بخشنده، ای مطلع بر حقایق ای مهربان بر خلایق جز تو محرمی نیست تموم هستیِ ما تویی و بس، ای یگانه معبودِ من..
سیر عفونتو بدتر می کنه برو فقط دکتر این چیزا تخصص می خواد اینجا هم همه تجربشونو می گن ولی هر کی شرای ...

اگر شرکت‌های داروسازی می‌توانستند حق امتیاز سیر را بدست آورند، آن‌را همه جا تبلیغ می‌کردند و پول هنگفتی از تاثیرات شفابخش آن بدست می‌آوردند! در شرایط آزمایشگاهی به اثبات رسیده است که سیر خاصیت ضدمیکروبی (آنتی باکتریال) قوی دارد.

2742

درمان عفونت واژینال با استفاده از سیر

در تحقیقات مهمی که در چین انجام گرفته سیر، رشد تمام میکروارگانیسم‌های زیر را متوقف ساخته است: اشریشیا کولی، سالمونلا تیفیموریوم، ویبریو پارامولیتیکوس، سودوموناس آروگینوزا، پروتئوس وولگاریس، استافیلوکوکوس آئوروس، میکوباکتریوم فلئی، استرپتوکوکوس فاسالیس، (باسیلوس سرئوس) و (میکروکوکوس لوتئوس).

قرار دادن یک حبه سیر در واژن و تکرار این کار برای دو شب، تا حد زیادی از تجمع GBS ها در واژن جلوگیری می‌کند و غیر از اینکه دهان بوی سیر می‌گیرد، عوارض جانبی دیگری در پی ندارد. با این حال هیچ یک از شرکت‌های داروسازی و دفاتر سرمایه‌گذاری به حمایت از تحقیقاتی که در این مورد صورت می‌گیرد تمایلی ندارند و این بیشتر به این خاطر است که نمی‌توانند امتیاز دارویی سیر را به نام خود ثبت کنند. ژلهای کلروهگزادین (chlorhexidine) هم که مخصوص شستشوی واژن هستند از تجمع GBS در این ناحیه جلوگیری می‌کنند. بنابراین به‌کار‌گیری روش‌های موضعی خیلی هم افراطی محسوب نمی‌شود. به دلیل استانداردهای تصویبی CDC، به کار گیری آزمایشی این روش‌های موضعی در آمریکا تقریبا غیرممکن می‌نماید. بنابراین استفاده از سیر برای برطرف نمودن GBS باید حتما در جایی خارج از آمریکا صورت گیرد.

چطوری واقعا من می ترسم سیر بره داخل دیگه گیر کنه یا توی رحم بره 😜😁😁😁😁

نکات مهم در خصوص استفاده از سیر
- یک حبه سیر را از بوته جدا کنید و پوسته رویی آن‌را بگیرید. آن‌را به دونیم تقسیم کنید. از داخل آن یک نخ رد کنید تا بتوانید بعدا به راحتی آن‌را بیرون بی‌آورید.
- یک نیمه آن‌را شب، هنگام خواب در واژن قرار دهید. اغلب زنان به محض انجام این کار در دهان خود مزه سیر را احساس می‌کنند به همین دلیل توصیه می‌شود که این اقدام در هنگام روز و بیداری صورت نگیرد.
- سیر ممکن است با مدفوع صبح دفع شود ولی اگر این اتفاق نیافتد اکثر خانم‌ها راحت‌تر هستند که انگشت خود را در دهانه واژن بچرخانند و سیر را خارج کنند. به یاد داشته باشید که سیر هیچ وقت از دهانه رحم وارد رحم نمی‌شود؛ گم هم نمی‌شود. فقط ممکن است بین دهانه رحم و لبه واژن برود.
- بیشتر وقت‌ها تا زمانی‌که سیر در واژن است همواره مزه سیر در دهان احساس می‌شود. پس اگر هنوز هم مزه آن را احساس می‌کنید به این معنی است که هنوز آن را کامل از واژن خارج نکرده اید. برای بیشتر زنان، اولین مرتبه انجام این کار و خارج کردن سیر دشوار است.
- برای راحت خارج نمودن سیر، قبل از قرار دادن آن در واژن، کمی نخ از درون حبه رد کنید. شما که دل‌تان نمی‌خواهد خود را اذیت کنید! پس به آرامی و با ملایمت این کار را انجام دهید و حواس‌تان باشد تا ناخن‌های بلند در بدن ایجاد خراش نکنند.

ببخشید شرمنده عزیزم این موضوع رو متوجه نشدم برو دکتر درمورد داروها که واسه فرزندت مشکلی نداره سوال ک ...

عزیزم یک سوال داشتم برای چه نوع عفونتی خوبه؟ من هم ترشح پنیری دارم هم کمی رنگ عفونتم مایل به سبز بوی بدی هم میگیره ایا این نسخه ای که گفتین برای من مناسبه؟ 

2738
سلام بچه ها الآن گذاشتن سیر داخل واژن خطرناکه یا نه .یکی میگه نزار یگی میگه بزار .چکار کنم

من گذاشتم ازصبح و هروز ک بیدارمیشدم مخصوصا صبا باخارش شدید بیدارمیشدم و امروز اصلا خارش نداشتم 

من استفاده كردم بااينكه همه گفتن نكن😐😐 فرداش عفونتم خوب شد😅

فدات رنده کنی و بزاری چی؟؟؟؟

من رنده کردم دوقسمت بیرونی مثل پماد مالیدم اما خودش رفته بود داخل واژنم خطرنداره؟؟؟

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰

من سیر استفاده کردم و فکر میکنم به علت یائسگی زودس و خشکی واژن ،با بدبختی تونستم خارج کنم اونم با استفاده از اپلیکاتور پر از کرم واژینال.دو روز طول کشید تا موفق شدم .

من میخوام اقدام کنم برا بارداری. عفونت قارچی دارم گمونم. رنگ سفید شیری رنگ مثل پرز دستمال کاغذی. دوروز سیر گذاشتم به مدت ۶ ساعت صبح ساعت ۸ صبح میذاشتم تا ۳ بعد از ظهر و بعد درش می اوردم. بعد از مدت ها ترشحاتم کشدار شده و یکم حالت ابکی. و البته رقیق. امروز روز سومه. و البته گمونم عفونت من زیاد بود چون با وجودی که سیر رو سوراخ سوراخ کرده بودم با سوزن و سه تا خراش تقریبا پهن هم با چاقو روش انداخته بودم ، وقتی گذاشتم تو واژن اصلا نسوزوند. دعا کنید جواب بده و عفونتم کامل خوب بشه. ایا لازمه چند روز دیگه هم انجامش بدم؟

من تو نت خوندم از وسطش با سوزن نخ رد میکنی سیر رو میفرستی داخل نخ اضافیش بیرون باشه موقع خواب فقط با ...

ولی دقیقا راست گفتن که رحم به دهان راه داره وقتی سیر میزاری مزه و بوی سیر رو تو دهنت حس می کنی و اگر کسی کنارت نشسته باشه بوی سیر رو متوجه میشه. 

2706