2733
2734
عنوان

درمان عفونت واژن با سیر

| مشاهده متن کامل بحث + 185024 بازدید | 181 پست

سلام دوستان لطفا راهنمایی میکنین من هر بار عفونتم خوب میشه ولی دوباره میگیرم میشه بگین سیرو چجور استفاده کم اون نوک تیزشو میشه برید ک رحمو زخم نکنه؟ ضرر نداره برا رحم میخوام حامله شم ولی عفونت دارم تورو خدا راهنمایی کنین دیگه خسته شدمممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من استفاده از داروهای شیمیایی به مدت طولانی فقط عفونت رو مقاوم تر میکنه و فقط اواشه که کاربرد داره.من خودم از سیر استفاده کردم فقط اولش کمی سوزش داره جوری که قابل تحمله.یه نخ ضخیم از وسطش رد کنین و گره محکم بزنین و بذارین داخل واژن روی سیر رو هم خراش بدین حتما تا عصارش خارج بشه چون عصارشه که درمان میکنه.شب قبل خواب وصبح هم از نخ بگیرید و خارجش کنین.اگه شدیده هر شب ای این کارو بکنین تا خوب بشه و بعد اونم‌هفته ای یه شب تا کامل ریشه کن بشه

سلام منم دوسال ونیمه درگیره عفونت قارچی هستم بخاطر سوزش شدید نمیتونم نزدیکی داشته باشم باتوجه به صحبت های شما منم تصمیم گرفتم سیر استفاده کنم....دعا کنین منم خوب بشم..

بالاخره مامان میشم مگه نه خداجونم؟☺
2731

من حدود دوسال درگیر عفونت بودم 

مرتب هم دکتر میرفتم انواع دارو هارو امتحان کردم تست پاپ اسمیر هم دادم حتی با همسرم دارو میخوردیم با هم سرم و آمپول زدیم ولی هیچ نتیجه ای نداشت یه هفته یا کمتر خوب بودم و بعدش دوباره شروع میشد

عنبرنسارا هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم

الان دیگهه گذاشتن حبه سیر تو واژن آخرین گذینمه واقعا داره عذابم میده

امیدوارم این یکی دیگه جواب بده

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته
دکترم رفتم عزیزم.شش ماهه دارم دارو مصرف میکنم اصلا بهتر نشدم

من دوسال تحت نظر دکتر انواع دارو ها و سرم هارو و آمپول هارو زدم و مصرف کردم 

هیچ نتیجه اینداشت

امید من الان همین گذاشتن حبه سیره راه آخرمه دیگه

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته

دوستان من بهداشت رو رعایت میکنم ولی هی عفونت میگیرم،همش هم با کاندوم نزدیکی داریم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
چطوری واقعا من می ترسم سیر بره داخل دیگه گیر کنه یا توی رحم بره 😜😁😁😁😁

سیر عفونتو بدتر می کنه برو فقط دکتر این چیزا تخصص می خواد اینجا هم همه تجربشونو می گن ولی هر کی شرایطو عفونتش فرق می کنه من که هیچ وقت درمورد چیزی که نمیدونم نظر نمیدم اینا خطرناکه با جون ادم سرو کار داره اگه دنبال یه دکتر خوب می گردید دکتر مظفر جلالی خوبه و با حوصله اس

سیر عفونتو بدتر می کنه برو فقط دکتر این چیزا تخصص می خواد اینجا هم همه تجربشونو می گن ولی هر کی شرای ...

عزیزم شما رفتی پیش دکتر مظفر جلالی میشه شماره تلفنشونو بدید یه وقت مشاوره بگیرم شنیدم دکتر خوبیه 

😑منم از همین میترسم ک صبح ازش خبری نباشه.نخ وصل کرده بودی بهش؟

عزیزم من رفتم دکتر معاینه کرد.گفت سیره نیست.بعدشم گفت سیر داخل رحم نمیره به هیچ وجه.اگرم رفت پاهاتونو خیلی باز کنین.دستتونو محکم بزارین روی نافتون و محکم بالا و پایین بشین

هعی..چی بگم..
2706