2752
2734
عنوان

شما با اینکه شوهرتون فیلم صحنه دار ببینه مشکل ندارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 69 پست
نه منطقی نیست بیماریه و عادی نیست

عزیزم شما به راحتی چطور برچسب بیماری میزنید آخه؟ کی گفته هرکی فیلم میدیده بیماره؟ فیلم دیدن کار درستی نیست اما خیلیا تو مجردی ممکنه برای تخلیه جنسی خودشون چه دختر چه پسر ببینن اما بازم میگم درست نیست اما هرکی که فیلم میدیده که بیمار نیست ،فیلم دیدن عوارضشه که باعث بد بودنش میشه ، عوارضی مثل اعتیاد به فیلم و خودارضایی و لذت نبردن از رابطه واقعی ، یا بالا رفتن توقع از بدن و هیکل پارتنر  که همه اینا هم با مراجعه به روانشناس یا س ک س تراپیست و ترک فیلم دیدن با کمم اونها  قابل حل هست

روی رابطه تون انجام بده یا نده تاثیر داره ؟ دیر به دیر میشه یا زود به زود ؟؟

ب شوهر من باشه ی شب در میون ولی من خودم سرد مزاجم نهایتا هفته ای دوبار. شایدم دلیل همین دیدناش خودم باشم نمیدونم . 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلمای خارجی عادی منظورته؟

خب اونا اکثرا صحنه دارن و ما با هم می بینیم و مشکلی هم نداریم

چون کلا از ۱۷ ۱۸ سالگی فیلم و سریال خارجی خیلی می بینیم برامون عادیه

ولی خب هر زوجی قوانین خودشونو دارن

مثلا من و همسرم پ..‌‌.ن نمی بینیم

قبلا که سنمون کم بود می دیدیم،ولی الان نظرمون اینه که مال کم سن ها و تازه به بلوغ رسیده هاس و دیگه برامون جالب نیس

اما خب خیلی زوجا رو دیدم که اهلشن

نمیشه نظر کلی داد

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731
روانشناسامیگن اعتیادبه این فیلم هاازاعتیادبه موادبیشتره وترکش سخت تر ازاول نبینی راحتتری

درسته صد در صد از اول ندیدن بهتر هستش عزیزم، اما متاسفانه این صنعت انقدر قوی و برای صاحبان قدرت پولساز هست که براحتی تبلیغ میشه و در دسترس خیلی از نوجوونا قرار میگیره به همین خاطر خیلیا توی دوران مجردی برای تخلیه خودشون روی میارن به دیدن فیلم این یه واقعیت هست، اما باید آگاه باشیم که این روند نباید وارد زندگی متاهلی بشه و باید ترکش کرد حالا به تنهایی یا با کمک مشاور

فیلمای خارجی عادی منظورته؟ خب اونا اکثرا صحنه دارن و ما با هم می بینیم و مشکلی هم نداریم چون کلا ا ...

منم با شما موافقم تو سن کم ممکنه اتفاق بیوفته برای افراد ، اما وقتی بالغ شدیم باید سعی کنیم آگاه باشیم و توی روابط متعهدانه ایی مثل ازدواج دیگه فیلم نبینیم

دقیقا منم میگم کسی که مجرده ممکنه ببینه حتی ما دخترا اما وقتی متعهد میشیم و وارد زندگی و رابطه میشیم ...

میدونی این فیلما رو نهایتا تا یه سنی دوس داری

مثلا خود من از ۱۸ سالگیم میدیدم

بعد ۲۱ سالگی اصلا برام جذابیت نداشتن

کلا بزرگتر که میشی دیگه دوست نداری به اون صورت قبل

تو یه سن خاصی جذابه برات،کاری هم به تعهد و ازدواج نداره،کلا می بینی چقد چیپن

مثلا من خودم یادمه علت لذت بردنم از فیلما عمل جنسی ای بود که میدیدم،نه اندام و هیکل یاروها

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
میدونی این فیلما رو نهایتا تا یه سنی دوس داری مثلا خود من از ۱۸ سالگیم میدیدم بعد ۲۱ سالگی اصلا بر ...

درسته برای بعضیا هم که از یه سنی به بعد بی اهمیت میشه، دقیقا همسر منم اصلا براش مهم و تاثیرگذار نبود اونقدر و فقط طبق عادت شاید مثلا ۳۰ ثانیه از یه فیلم رو میدید به همین خاطر هم خودش گذاشتش کنار و کلا اصلا دیگه سمتشم نرفت چون میگفت اصلا دیدنش برام دلیل خاصی نداشت آدما خودشون باید به این درک برسن که ترک کنن حالا بعضیا اعتیاد دارن که باید از مشاور کمک بگیرن

اکثر اونایی که میگن بذار ببینه خودشون میبینن ، همه دوس دارن همسرشون فقط اونو ببینه از هر لحاظی ، اخلاقی ، عاطفی و ..

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
دقیقا منم میگم کسی که مجرده ممکنه ببینه حتی ما دخترا اما وقتی متعهد میشیم و وارد زندگی و رابطه میشیم ...

اره 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....