1177
44
عنوان

اقدامی های 97

120490 بازدید | 15637 پست

چند تا تاپیک نزدیک بود ولی چون خیلی رفته بود جلو و بعضی هام توش دیگه باردار بودن گفتم خودم یه تاپیک بزنم تا با دوستایی که میخوان اقدام کنن واسه سال بعد یا اقدام تازه کردن دور هم باشیم و همدیگرو از تجربیاتمون آگاه کنیم..

خدایا آرامش رو قسمت دلم کن

ما اقدام نکردیم  ولی هنوز پریود نشدم حس مبهمی دارم هم میترسم هم خوشحالم😐😐

زن به اندازه ی تمام ظرافت های زنانه اش قدرتمند است،فقط کافیست نخواهد تکیه کند دنیایی را به دوش میکشد...

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

منی که این‌ماه شده یک سال اقدام میتونم باشم اینجا؟؟؟؟

۶ روز دیگه موعدمه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1156
منم اگه حال روحیم خوب بشه ان شاالله بعدعیداقدام میکنم.چون تومردادسقط داشتم

عزیزم غصه نخور

منم تو بهار سقط کردم

ولی راضیم به خواست خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

بالا زیر پست آناد کنار لایک یه علامت هست اونو بزنی خودش مینویسه به علاقمندی ها اضافه شد😊

زن به اندازه ی تمام ظرافت های زنانه اش قدرتمند است،فقط کافیست نخواهد تکیه کند دنیایی را به دوش میکشد...

منم دلم میخواد تابستون اینده برای دومی اقدام کنم خیلی دلم میخواد 

ولی میترسم پشیمون شم از مسعولیت دوباره اینکه دوباره روز از نو روزی از نو 

شب بیداریو...

الهم صلی الی محمد وال محمدوعجل فرجهم برای خونه دارشدن همه مستاجرا 
منم اگه حال روحیم خوب بشه ان شاالله بعدعیداقدام میکنم.چون تومردادسقط داشتم

ایشالله که عزیزم این بار خدا یه نی نی سالم بدون کوچکترین دردسری میزاره تو بغلت اصلا نگران نباش دوست من یه سقط داشت سر دومین اقدامش حامله شد و الان دخترش یه سالشه نگران نباش 

8
ما اقدام نکردیم  ولی هنوز پریود نشدم حس مبهمی دارم هم میترسم هم خوشحالم😐😐

من هم مثل شمام هم میترسم هم خوشحالم یه حس مبهم دارم همش به همسرم میگم فک کن تا سال دیگه این موقع احتمالا کلی زندگیمون تغییر کرده

منی که این‌ماه شده یک سال اقدام میتونم باشم اینجا؟؟؟؟ ۶ روز دیگه موعدمه

حتما چرا که نه ایشالله هممون در کنار هم دامنامون سبز میشه دوستم من تازه میخوام دندونپزشکی برم یه چکاب کنم بعد برم واسه کارای دیگم تازه فولیک اسید خوردنمم شروع کردم که چون دکترم گفت بهتره 4 ماه قبل شروع کنی

منم دلم میخواد تابستون اینده برای دومی اقدام کنم خیلی دلم میخواد  ولی میترسم پشیمون شم از مسعو ...

من که انقدر تنبلم محال هست دومی رو بیارم البته همه بهم میگن اولیرو بیار واسه دومی ببین خدا چی مخواد ولی خودم میدونم خیلی ترسو و تنبلم ولی ایشالله که واسه شما به خیر و خوشی باشه

1179

بچه هایی که اقدام داشتن فولیک اسید خوردین یا دارین میخورین؟

کارای دندون و اینا چی و اینکه کی واسه آزمایشهای قبل باردای میخواین برین

اگه شهراتون یا حداقل حدود استانهایی هم که بگین خوبه

حتما چرا که نه ایشالله هممون در کنار هم دامنامون سبز میشه دوستم من تازه میخوام دندونپزشکی برم یه چکا ...

کار خوبی میکنی تا باردار نشدی دندوناتو درست کن چون تو بارداری نمیشه

منم همین کارو کردم

۴روز دیگه موعدمه و امروز ۱۵ روز از تزریق آمپول اچ سی جی میگذره.

منتظرم ببینم باردار هستم یا نه.

خیلی برام دعا کنید

واقعا بعد از یکسال به این معجزه کوچولو احتیاج داریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار خوبی میکنی تا باردار نشدی دندوناتو درست کن چون تو بارداری نمیشه منم همین کارو کردم ۴روز دیگه م ...

اصلا ناامید نباش 

منم پارسال همه جراحی های دندونام رو  کردم بعید میدونم خیلی کار داشته باشم ولی یه چکاب کنم بد نیست

شما چند سالتونه و دلیل خاصی دارین که یه سال تو اقدامید؟

بچه هایی که اقدام داشتن فولیک اسید خوردین یا دارین میخورین؟ کارای دندون و اینا چی و اینکه کی واسه آ ...

من تهران بودم

۸ماهه که اومدیم با همسرم بابل شهر من زندگی میکنیم

۸ماه اسید فولیک خوردم دوماه هست که یدوفولیک میخورم.

از روزی که تصمیم گرفتم واسه بارداری آزمایشای قبل بارداری رو دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1182