2733
2734
عنوان

از شدت سرفه دارم خفه میشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 31979 بازدید | 84 پست
ببین من مشکلم مث تو بود شایدم بدتر یکسال زجر کشیدم  هر داروی گیاهی و شیمیایی بود خوردم  ...

درسته ،فکر نکنم این دارو رو بدون نسخه بدن ،فردا باید برم دکتر .برای شما یک سال بوده برای من داستان تکراری هر سال پاییز هست متاسفانه

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
سلام ،من پارسال یکی دو ماه درگیر سرفه بودم یه  روز رفتم عطاری بهم شربت زوفا داد یعنی بگم که گفت ...

نمیدونم چی هستن این دوتا گیاه عزیزم

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم چی هستن این دوتا گیاه عزیزم

تو  نت سرچ کن شربت  زوفا  ترکیبی از چندتا گیاه هست...گیاه پنیرک هم فکر  کنم همون گل بنفشه باشه واقعا عالی

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
درسته ،فکر نکنم این دارو رو بدون نسخه بدن ،فردا باید برم دکتر .برای شما یک سال بوده برای من داستان ت ...

بدون نسخه میدن چیزیم نیس 

از اموکسی سیلین یکم قوی تره 

تاوانکس خیلی قویه که من چن بسته خوردم خوب نشدم لامصب اثر نکرد که دکتر گفت واسه سرفه اون مناسب نیس

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
      من واقعا خودم خجالت میکشم   از شدت این سرفه ها  . گوش ...

اره واقعا ،به حدی هم که شدید و بلند هستن امروز تو دانشگاه همه نگام میکردن😣همش مجبور بودم از کلاس برم بیرون آخرشم کلا رفتم 

2738
دکترش فوق تخصص ریه بود؟ مشکل سینوزیت نداری؟ پیش یه دکتر گوش و حلق و بینی هم برو. مشکل معده نداری؟ ...

بله فوق تخصص بود و  بجز اون چند تا فوق تخصص دیگه هم رفتم  یعنی برام  کنفراس گذشتن که ببین این چه دردیه  چند تا  فوق متخصص بودن . . سینوزیت خفیف دارم   متاسفانه. اسپری هم استاده کردم ولی تاثیر نداره . لطف کنی اسم دکترها رو بگی خیلی ازت ممنون میشم نازگل جان .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
برای من صدای خروس نمیده سرفه هام

منم معمولی نمیده ولی نفس عمیق میکشم  صدای خروس میده  

می دونید برای من که می‌خواد شروع بشه تو گلوم یک حس قلقلک مانند به وجود میاد و وقتی شروع میشه معلوم نیست کی تموم میشه

تست ریه باید بدی و عکس رنگی بگیری 

گرفتم حتی اسکن ریه و شش هم رفتم و ازمایش و تست کامل اسم دادم

اره واقعا ،به حدی هم که شدید و بلند هستن امروز تو دانشگاه همه نگام میکردن😣همش مجبور بودم از کلاس بر ...

منم درگیر این سرفه ها بودم 

بیرون هیچی نکن بهتره 

تو خونه آرامش همه رو گرفته بودم 

نصفه شبی سرفه میکردم وحشتناک بود 

میرفتم تو اتاق درو میبستم انقدر سرفه میکردم میمردم تا مدتی دنده هام درد میکرد نمیتونستم بخوابم 😑

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2706