2737
2739
عنوان

از شدت سرفه دارم خفه میشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 31882 بازدید | 84 پست
می دونید برای من که می‌خواد شروع بشه تو گلوم یک حس قلقلک مانند به وجود میاد و وقتی شروع میشه معلوم ن ...

دقیقا همینه 😐

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
می دونید برای من که می‌خواد شروع بشه تو گلوم یک حس قلقلک مانند به وجود میاد و وقتی شروع میشه معلوم ن ...

من دقیقا مثل  تو بودم طوری  که قفسه سینه ام درد می گرفت...زندگیم مختل شده بود ولی خداروشکر با اون گیاه زنده شدم

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلط هم داری ؟ سرفه ات خشک هستن یا خلط دار ؟؟ از من خشک نیستن و خلط هم دارم حتی نمونه خلط رو هم ازمایش کردن ولی عفونت نبود  و  هیچ چیزی نشون داده نشد . گاهی واقعا تنگی نفس میگیرو سرم سیاهی میره  از شدت این سرفه ها ...فکر میکنم مغزم میخواد در بیاد 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
منم درگیر این سرفه ها بودم  بیرون هیچی نکن بهتره  تو خونه آرامش همه رو گرفته بودم  ...

منم همینطور ☹️امروز رفتم دستشویی تو دانشگاه اونجا کلی سرفه کردم باز رفتم بالا شروع شد ،جمع کردم اومدم خونه تو راه واقعا داشتم میمردم

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
2728
ازیترومایسین که انتی بیوتیک هست.

بله واسه خشک کردن عفونت باقی مونده در ریه ست که قابل تشخیص نیس

همه فکر میکنن عفونت ندارن و متوجه نمیشن 

بعد مصرف دارو تازه متوجه میشن اب رو آتیش بوده

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
بله فوق تخصص بود و  بجز اون چند تا فوق تخصص دیگه هم رفتم  یعنی برام  کنفراس گذشتن که ...

دکتر محمدرضا زاهد پور انارکی

دکتر سید عبدالحمید مقدسی

دکتر خانوادگی خودمون دکتر مقدسی هست.

جفتشون استاد دانشگاه تهران هستن دکتر انارکی هم خیلی دکتر خوبی هست ولی یه ذره بیش از حد واسه مریض خرج میتراشه مثلا هر دفعه تست و داروهای گرون میده و خیلی بیماریت رو گنده نشون میده.

ولی دکتر مقدسی خیلی دکتر با وجدانی هست و تشخیص هاش حرف نداره با گوشی گذاشتن و چند تا سوال بیماریت رو تشخیص میده و خیلی مراعات بیمارارو میکنه و با اینکه دستگاه تست تو مطب داره مریضارو میفرسته بیمارستان شریعتی.

خیلی بیماریهای دوست و فامیل مارو تشخیص داده.

دقیقا مثل من وو وقتی سرما میخورم سرماخوردگی خوب میشه ولی این سرفه تا 3 ماه با منه و اینقدر اذیتم میک ...

عین من . راهی نیست صبر میکنم بعد چند ماه درست شه . ای خدا   😢

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

2740
خلط هم داری ؟ سرفه ات خشک هستن یا خلط دار ؟؟ از من خشک نیستن و خلط هم دارم حتی نمونه خلط رو هم ازمای ...

اره یکم خلط داره اما نه اونجوری ،بیش‌تر خشک هست ،منم امروز سرم واقعا داشت می ترکید ،کلافه شدم ،من فکر می‌کنم من و شما حساسیت داریم ،کاری نمیشه کرد ،این دیفین هیدرامین که من میخورم مخصوص سرفه خلط دار بود اما هیچ تاثیری نداشت ،پارسال هم یک شربت دیگه میخوردم فایده نداشت

دکتر محمدرضا زاهد پور انارکی دکتر سید عبدالحمید مقدسی دکتر خانوادگی خودمون دکتر مقدسی هست. جفتشون ...

مرسی نازگل عزیزم خیلی لطف کردی . 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

مرسی دوستان گل خیلی لطف کردید ،ایشالا همیشه خودتون و خانواده هاتون سالم و سلامت باشن ،من میرم بخوابم البته مطمئنم باز از خواب‌ میپرم 

اره یکم خلط داره اما نه اونجوری ،بیش‌تر خشک هست ،منم امروز سرم واقعا داشت می ترکید ،کلافه شدم ،من فک ...

اره این یه نوع حسایست هست ولی مشخص نیست از چی هست .  حتی انتی هیستامین هم بی اثره ...  گاهی باید یه سرماخوردگی شدید  خیلی شدید   روی این  سرماخوردگی قبلی بگیرم شاید   تموم بشه .

بابا این روغن معجزه میکنه بازم برید دارو شیمیایی بخورید

چی هست خواهر گلم ؟؟