2733
2739
عنوان

از شدت سرفه دارم خفه میشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 31882 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پودر روتارین بگیر از داروخانه و قرص اپوسیتریزین. بهت قول میدم فردا شب خبری از سرفه نباشه . پسر من کارش به کورتون میکشید الان با اینها خوب میشه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
یک مشکل دیگه این هست که سر کلاس نمی‌تونم بشینم ،وقتی شروع میشه وحشتناک ادامه پیدا می‌کنه و مجبورم از ...

دقیقا مثل من وو وقتی سرما میخورم سرماخوردگی خوب میشه ولی این سرفه تا 3 ماه با منه و اینقدر اذیتم میکنه که اصلا حد و حسابی نداره .... تمام متخصص ها رو رفتم ازمایش اسم دادم عکس سینه و ریه هام رو گرفتم ولی هیچ چیز خاصی نیست . واقعا ازار دهنده میشه حتی وقتی میخندم هم این سرفه شروع میشه و   استاپ نمیکنه ...  گاهی حتی بی اختیاری ادرار میگیرم از شدت سرفه ...  عنوان انتی بیوتیک و   قرصها  شربتها  رو دکترها روم تست کردن ولی این سرفه  متاسفانه موندگار میشه .. حتی گاهی هم که سرما نخوردم فقط کمی علائم رو دارم مثل گرفتگی سطحی بینی  اون رفع میشه ولی سرفه میاد و رهام نمیکنه .. خیلی خسته شدم.. یه سرما خوردگی جزیی فوقش 1 هفته زیاد 2 هفته طول بکشه این سرفه سه ماه با من میمونه .. هر چی دمنوش و گل و گیاه و علف و جوشونده هم میخورم بی اثرررررررهههه... اگر راهی پیدا کردین به منم بگین  دعاتون میکنم ..

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

مرسی بچه ها ❤️شربت پیچک هم میگن خوبه اما هیچ فایده ای برای من نداشت ،من هر سال دقیقا تپ همین فصل دچار این مشکل میشم به خصوص اگر سرما خورده باشم این سرفه ها تا چند وقت بعدش برام میمونه

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
2740

تمام راه حل هایی که دوستان دارن میکن رو من امتحان کردمممممم حتی گیاه دارویی  هم اثر نمیکنه  به من .. امپول  و شربت و قرص هم بیجوابه . حساسیت و الرزی فصلی هم نیست  چون فقط به دنبال یه سرماخوردگی و حتی احساس سرماخوردگی میاد سراغممممممممم ..

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
به نظرم کار از این حرف ها گذشته ،باید برم دکتر یا آمپول دگزا برام بنویسه یا اسپری بهم بده

برو متخصص ریه

منم سرماخوردگی  داشتم خوب شدم

اما سرفه هام قطع نشد چن بار دگزا زدم

که ای کاش نمیزدم 

بعدش رفتم متخصص ریه که کار از کار گذشته بود و شده بود آسم 

خداروشکر چن تا نسخه داد بهتر شدم

من بهت توصیه میکنم یه ورق ازیترومایسین بخوری اون چرک باقی مونده که باعث سرفه میشه خشک شه

بعدش خوب نشدی برو دکتر

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚

فکر نکنم نیازی به مراجعه به متخصص ریه باشه ،اما خیلی آزار دهنده هست ،خیلی ببخشید ولی امروز در حدی شدید بود که حالت تهوع بهم دست داده بود و کل صورتم هم قرمز شده بود

فکر نکنم نیازی به مراجعه به متخصص ریه باشه ،اما خیلی آزار دهنده هست ،خیلی ببخشید ولی امروز در حدی شد ...

به هر حال از من گفتن بود

خودت میدونی

ان شالله خوب شی

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚

منم تا چندروز پیش دقیقا همینطور بودم..مخصوصا شبا انقد سرفه میکردم که سینه و‌سرم درد می‌گرفت دیگه کلافه ام کرده بود.مادرشوهرم یه دارو گیاهی بهم داد دوبارخوردم الان خوب شدم ...برو عطاری انزوروت (نمیتونم املاش درسته یانه😓)بگیر دم کن هردفه دوقاشق بخور.

یازده بار شمردیم و یکی ❤باز کم است...اللهم عجل لولیک الفرج
برو متخصص ریه منم سرماخوردگی  داشتم خوب شدم اما سرفه هام قطع نشد چن بار دگزا زدم که ای کاش ن ...

صوفیا جان ،من یک بسته آموکسی سیسیلین رو‌ تموم کردم ،اصلا منی دونستم که این سرفه ها ممکنه به اسم تبدیل بشه ،پس فکر کنم باید برم دکتر چون شبا واقعا نمی‌تونم بخوابم الان دقیقا چند ساله که تو این فصل من این مشکل رو‌ دارم

2706