2737
2734
عنوان

مامانایی که بچشون عمل فتق کشاله ی ران داشته یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 4263 بازدید | 57 پست
نیلوفر جان بخیه زیر شکمش به اندازه دو بند انگشته فکر کنم کشیدنی هم هست 

فکرنکنم کشیدنی هستن معمولاجذبی میزارن یاخودشون میفتن دقیق یادم نیست ولی برای پسرم نرفتیم بکشیم یاخودشون افتادن یاجذبی بودن ولی فکرکنم خودشون میفتن بایدببینی دکترش چی میگه

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خداپسرگلتوحفظ کنه چندتاسوال داشتم درموردعملش توروخدوجوابموبده

سلام عزیزم پسرمنم دوسالشه باید عمل شه عمل فتق کشاله ران داره خیلی نگرانم استرس دارم میشه بگی چجوریه عملش

خدایا شکرت..
سلام عزیزم پسرمنم دوسالشه باید عمل شه عمل فتق کشاله ران داره خیلی نگرانم استرس دارم میشه بگی چجوریه ...

سلام گلم ببخشیدبخداچون تازه نینیم بدنیااومده وکولیک داره نمیرسم بیام سایت وگرنه زودترجوابتون رومیدادم، عمل فتق برای پسرمن خیلی سبک بودصبح بستری شدحوالی ساعت 10عملش کردن بعددکترگفت تاعصربهش شیرنده، بیهوشی که ازسرش رفت شیرخوردحال عمومیش هم خوب بودحتی دستشویی هم بردمش البته تایمدت نمیتونس ادرارش روکنترل کن پوشکش می کردم، برای عمل سوندنذاشتن براش کلافکرکنم برای این عمل سوندنمیزارن، دوتابرش کوچیک زیرشکم زده بودکه الان جاشون خیلی کم مونده، یه روزبعدعمل هم مرخصش کردزودهم خوب شدفقط تایمدت به خاطرآثاربیهوشی خیلی فضول شدحتی مردم می اومدن عیادتش خودش فقط می دوید، روسری منومی کشیدیجوری اصلاانگارغیرقابل کنترل شده بودکه اینم بعدمدت هابرطرف شدخلاصه نگران نباش ان شاءالله عمل گل پسرت به سلامتی وراحتی انجام میشه بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم سعی می کنم بیام سایت جوابتون روبدم 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️