2737
2734
عنوان

مامانایی که بچشون عمل فتق کشاله ی ران داشته یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 4124 بازدید | 56 پست
خخیلی ناراحتم دوشنبه عمل داره هزار و ی فکر تو سرم میاد خدایااااااا بچم کوچیکه، میترسم اذیت شه الان ...

عزیزم سعی کن زیادتوگوگل فیلم این چیزارونبینی حالتوبدترمی کنه توکلت به خداباشه برای عمل بچه روبیهوش می کنن هیچی حس نمی کنه، درموردورمش بعدعمل چون آب روخالی می کنن به کل ورمش میره ولی سایزیکی ازبیضه هابرای پسرم ازدومی کوچیک ترمونده دکترش گفت به خاطراینکه مدام میرفته توشکم واونجاگرمه رشدش ازبیضه ی دوم کمتره واینم گفت وقتی به سن بلوغ می رسن دراثرفعالیت بدن به حالت طبیعی برمیگرده 

حتی ازش پرسیدم روبچه دارشدنش تاثیرداره گفت نه 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
😩😩😩 بچم فقط امیدم به اینه که گفتی بعد از عمل زود سرپا شد و اومد خونه راه رفت اخه یکی گفته بود بع ...

ان شاءالله بچت هم زودسرپامیشه میدونی واکنش بچه هابعدعمل وروندخوب شدنشون به بدن خودبچه برمیگرده برای همین بچه بابچه متفاوته ولی برای پسرمن خیلی عمل راحتی بودان شاءالله برای پسرت هم همینطورباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن زیادتوگوگل فیلم این چیزارونبینی حالتوبدترمی کنه توکلت به خداباشه برای عمل بچه روبیهوش م ...

نیلوفر ابی دوست عزیزم ممنونم که با حوصله برام وقت گذاشتی عزیزم دوشنبه عمل داره انشالله میام خبر میدم 

ممنون از توضیحات کاملت عزیزم🙏🙏🙏🙏🙏💝💝💝💝💝

جواب ابلهان خاموشی است
نیلوفر ابی دوست عزیزم ممنونم که با حوصله برام وقت گذاشتی عزیزم دوشنبه عمل داره انشالله میام خبر میدم ...

فدات گلم کاری نکردم عزیزم منتظرت میمونم ان شاءالله خوش خبرباشی عزیزم 

2731
نیلوفر ابی دوست عزیزم ممنونم که با حوصله برام وقت گذاشتی عزیزم دوشنبه عمل داره انشالله میام خبر میدم ...

سلام عزیزم حال پسرت چطوره عملش خوب پیش رفت؟ 

سلام عزیزم حال پسرت چطوره عملش خوب پیش رفت؟ 

نیلوفر جان سلام عزیزم فدات شم عملش فرداست انقد استرس داریم بچه فوق العاده بدغذا و جیغ جیغوییه هیچی نمیخوره از ساعت دو شب هم دیگه نباید چیزی بهش بدیم موندیم چه خاکی تو سرمون کنیم اگه گریه کرد چون این عادت داره شبا زیاد بیدار میشه برامون دعا کن 

دلم میسوزه انقد براش که فردا میخان ازمایش خون قبل از عمل و بعدم رگ گیری براش انجام بدن حالا انقد گریه کنه 

جواب ابلهان خاموشی است
نیلوفر جان سلام عزیزم فدات شم عملش فرداست انقد استرس داریم بچه فوق العاده بدغذا و جیغ جیغوییه هیچی ن ...

عزیزم درک می کنم خیلی بچه هاگناه دارن ولی چه میشه کردبرای سلامتیش لازمه، چون کوچیکه ودرسن رشدزودخوب میشه ان شاءالله بیخبرم نذار

عزیزم درک می کنم خیلی بچه هاگناه دارن ولی چه میشه کردبرای سلامتیش لازمه، چون کوچیکه ودرسن رشدزودخوب ...

سسلام نیلوفر جان خیلی سخت گذشت بچم از گرسنگی و ترس هلاک شد خصوصا اینکه دکتر احمقش دیر اومد و خودمم رفتم زیر سرم الان مرخص شدیم منتها بچه خوابالو و بیحاله

جواب ابلهان خاموشی است
2740
سسلام نیلوفر جان خیلی سخت گذشت بچم از گرسنگی و ترس هلاک شد خصوصا اینکه دکتر احمقش دیر اومد و خودمم ر ...

آخی عزیزم ازبس استرس داشتی خداروشکرتموم شدمواظب خودت وکوچولوت باش ان شاءالله زودسرپامیشیدبعضی دکتراخیلی بی مسئولیتن خداازشون نگذره 

آخی عزیزم ازبس استرس داشتی خداروشکرتموم شدمواظب خودت وکوچولوت باش ان شاءالله زودسرپامیشیدبعضی دکتراخ ...

فدات عزیزممممم

اره واقعا ولی تموم شد کابوس بود

جواب ابلهان خاموشی است
فدات عزیزممممم اره واقعا ولی تموم شد کابوس بود

دل مادره دیگه خدابرای کوچولوت حفظت کنه مامان مهربون ازاین به بعدان شاءالله همش خوشی بیادتوزندگیتون😘

آخی عزیزم ازبس استرس داشتی خداروشکرتموم شدمواظب خودت وکوچولوت باش ان شاءالله زودسرپامیشیدبعضی دکتراخ ...

فدات عزیزممممم

اره واقعا ولی تموم شد کابوس بود

جواب ابلهان خاموشی است
دل مادره دیگه خدابرای کوچولوت حفظت کنه مامان مهربون ازاین به بعدان شاءالله همش خوشی بیادتوزندگیتون😘

مممنو عزیزم واسه شما هم انشالله

❤❤❤💖💖💖

جواب ابلهان خاموشی است