2737
2739
عنوان

مامانایی که بچشون عمل فتق کشاله ی ران داشته یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 4123 بازدید | 56 پست
تو رو خدا راست میگی یعنی انقد راحته جای بخیه کجاست و اینکه من چه طور ناشتا نگهش دارم 

من شب بهش شیردادم بعددیگه بهش هیچی ندادم هی باش بازی کردم حواسشوپرت کردم تاچیزی نخوره دکتراهم چون میدونن بچه کوچیکه اول ازهمه عملش کردن 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
تو رو خدا راست میگی یعنی انقد راحته جای بخیه کجاست و اینکه من چه طور ناشتا نگهش دارم 

درموردعوارض بیهوشی بنظرم بیشتربستگی به خودبچه داره من دوتاپسراموعمل کردم اولی که عملش سنگین تربودبعدعمل خیلی خوب بودولی دومی خیلی بیحال شدوگلاب به روت بالامی آورد، اینم بهت بگم بعدعمل تایمدت نمیتونه ادرارشوکنترل کنه واگرازپوشک گرفتی مجبوری دوباره یمدت پوشکش کنی ولی بعدیمدت درست میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه داشتم تایپیکاتونگاه می کردم عزیزم نگران نباش منم وقتی فهمیدم بچه ام مشکل داره ازوقتی فهمیدم تاوقتی عملش کردیم یه چشمم خون بودیه چشمم اشک خدامیدونه چقدرسخت گذشت من حتی طاقت دیدن آمپول زدن به بچه امونداشتم ولی به خداقسم واقعاعمل ساده ایه وبچه زودسرپامیشه فقط دکتروبیمارستانت خوب باشه من خودم بیمارستان خصوصی ودکترش هم فوق تخصص بود

من شب بهش شیردادم بعددیگه بهش هیچی ندادم هی باش بازی کردم حواسشوپرت کردم تاچیزی نخوره دکتراهم چون می ...

ععزیزم  پسر من تا صبح چند بار شیر میخوره نمیدونم نصف شب چه کار کنم 

جواب ابلهان خاموشی است
2731
ععزیزم  پسر من تا صبح چند بار شیر میخوره نمیدونم نصف شب چه کار کنم

پسرمنم همینطوربودشب قبل عمل بیدارموندم ودقیقاآخرین ساعتی که میتونست چیزی بخوره بهش شیرخشک دادم چون سنگین تره وزمان بیشتری سیرنگهش میداره 

ههنوز پوشک میشه 

نه الان پسرم میره کلاس دوم وهیچ مشکلی نداره همون موقع که کوچیک بودوعملش کردیم تایمدت کوتاهی بعش پوشکش میکردم بعددیگه ازپوشک گرفتمش 

2738
جاشون نمونده

چرامونده بخیه های زیرشکمش مثل این میمونن که انگاربامدادابرودوتاخط کوچیک کشیده باشی دراین حدموندن ولی اونی که توبیضه هاشه زیادمعلوم نیستن 

پسرمنم همینطوربودشب قبل عمل بیدارموندم ودقیقاآخرین ساعتی که میتونست چیزی بخوره بهش شیرخشک دادم چون س ...

کاش پسر منم شیر خشکی بود 

عزیزم ممنونم که برام وقت گذاشتی جواب دادی

جواب ابلهان خاموشی است
وای بچمم

بابابچه هاتابزرگ بشن اینقدرمیخورن زمین وخراش برمیدارن وجاش میمونه که این دربرابرش چیزی نیست یبارپسرم پرسیدایناچیه بهش گفتم خدادوتاابروروی شکمت کشیده کلی خندیدبرای خودت سختش نکن

کاش پسر منم شیر خشکی بود  عزیزم ممنونم که برام وقت گذاشتی جواب دادی

سعی کن ماهی بخوری شیرت برای شب قبل عمل خوب باشه وتاآخرین زمانی که وقتشوداری شیرش بده خواهش می کنم عزیزم ان شاءالله همه چی به آسونی میگذره عزیزم برای سلامتی گل پسرت حتمادعامی کنم 

سعی کن ماهی بخوری شیرت برای شب قبل عمل خوب باشه وتاآخرین زمانی که وقتشوداری شیرش بده خواهش می کنم عز ...

خخیلی ناراحتم دوشنبه عمل داره هزار و ی فکر تو سرم میاد خدایااااااا

بچم کوچیکه، میترسم اذیت شه الان فیلم عمل هیدروسل رو تو گوگل سرچ کردم دیدم بیشتر ترسیدم تا دوشنبه میمیرم و زنده میشم 

عزیزم بعد از عمل خیلی طول میکشه تا تورم بیضه برطرف بشه

اخه میگن هیچ وقت سایز بیضه عین روز اول نمیشه 

جواب ابلهان خاموشی است
بابابچه هاتابزرگ بشن اینقدرمیخورن زمین وخراش برمیدارن وجاش میمونه که این دربرابرش چیزی نیست یبارپسرم ...

😩😩😩 بچم

فقط امیدم به اینه که گفتی بعد از عمل زود سرپا شد و اومد خونه راه رفت اخه یکی گفته بود بعد از پنج روز بچه من نمیتونه راه بره

جواب ابلهان خاموشی است