2737
2739
عنوان

دارم از غصه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 161 پست

السا منکه بهت اونشب گفتم  .شاید کچل باشه جانخوری .   منظورم همین بود که از پشت نت   اعتماد کردن سخته و باید از فیلترهای زیادی رد بشه.  و این شخص نمیتونه  کسی باشه برات که بهش تکیه کنی و اصلا  ادامه نده باهاش. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه درصد فكر كن بدون تو خوشه تو چرا اينقد ارزشتو مياري پايين و راحت احساساتتو برا اين ادم عرضه ميكني ...

بعد کاتمون لایو گذاشت اینستا.اینقد شاد بود.انگار نه انگار

درحالی که من الان چشمام کاسه ی خونه

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇
2728
بعد کاتمون لایو گذاشت اینستا.اینقد شاد بود.انگار نه انگار درحالی که من الان چشمام کاسه ی خونه

دیوونه ای ها توهم

⁦❤️⁩قدرت واقعی یک مرد؛ به اندازه لبخند زنی است که کناراون نشسته!!!⁦❤️⁩
2740
خدا کمکم کنه که بهش پیام ندم میترسم دیوونه بشم و دوباره برگردم

امشب خیلی بهت سخت میگذره

شب خوابت میبره و صبح که بیدار میشی، اولش با خودت میگی شاید خیال بوده

بعد حواست رو جمع میکنی و میبینی نه؛ عین واقعیته!

بعد به خودت میگی من با خیلی ها صحبت کردم، همه گفتن این رابطه ارزش نداره ولی خوب هیچکس جای من نبود که ارزش این رابطه رو بفهمه!

بعد میگی همه گفتن غرورت رو زیر پا نذار ولی تو با خودت میگی غرور در مقابل عشق چه معنایی داره؟!

و ....

این روزها رو تو سن تو تجربه کردم و حدود ۸ سال درگیری شدید ذهنی داشتم 

به هر چیزی شده غیر گوشیت خودت رو سرگرم کن

تلویزیون

آشپزی

تمیز کردن خونه

تا میتونه از خودت کار یدی بکش که خسته بشی

ضمنش تا دلت میخواد گریه کن، از خدا شاکی باش

دوش بگیر آخر شب

تسبیح بگیر دستت و ذکر بگو 

شک نکن این روزها خیلی سخته ولی اگر بتونی ازش عبور کنی و پیام ندی به اون پسره، برنده خواهی بود

تو میتونی

خانمی برو پیش مشاوره مطمئن باش غم و غصه ت به خاطر این آقا نیست افسردگی داری که به یه رابطه ی مجازی ...

نمیتونم برم مشاوره

ولی حق با توئه.من کلی مشکل دارم.شاید اگه اونا نبود هرگز به این پسر اینقد وابستع نمیشدم

من خیلی بدبختم بخدا

بعد کاتمون لایو گذاشت اینستا.اینقد شاد بود.انگار نه انگار درحالی که من الان چشمام کاسه ی خونه

تو از نظر خودت کات کردی، اون اصلا شروع نکرده بود که حالا کات کنه و بعدش ناراحت باشه

ببخش که اینجوری میگم فقط دارم تجربه رو میگم

امشب خیلی بهت سخت میگذره شب خوابت میبره و صبح که بیدار میشی، اولش با خودت میگی شاید خیال بوده بعد ...

یعنی میتونم؟یعنی این روزای سیاه میگذره؟

وای من امشبو صبح نمیکنم😢😢