2737
2734
عنوان

دارم از غصه میمیرم

2055 بازدید | 161 پست

شاید دردم به نظرتون بزرگ نباشه ولی من واقعا دارم میمیرم

من ۶ ماه با یه پسری مجازی اشنا شدم.تو این مدت خیلی اذیت شدم.چون با اینکه ندیده بودمش به طرز عجیبی دوسش داشتم.هزار تا عیب داشت.سرد و مغرور بود.حتی یه حرف محبت امیز نمیزد

منم که میگفتم میزد تو ذوقم

اغلب اول من پیام میدادم.اون هی دیر به دیر جواب میداد.بعد یه ساعتم میگفت خوابم میاد و میرفت درحالی که من اگه از خواب میمردم هم باش حرف میزدم

اینم بگم اون یه شهر دیگه زندگی میکرد.امروز قرار بود واسه کاری بیاد شهر ما.من دیشب گفتم اومدی بیا همو ببینیم.اونم گفت زنگت میزنم

امروز باهزار ذوق و شوق بیدار شدم.کلی به خودم رسیدم اما از زنگ خبری نشد

بهش پیام دادم که چیشد؟گفت یادم رفت و همون موقع که کارمو انجام دادم برگشتم شهرمون

بهش گفتم مهم نیست فقط دیگه اسمتو رو گوشیم نبینم.اونم گفت دیگه هیچوقت نمیبینی

خوب میشناسمش.میدونم حرفش حرفه و هرگز دوباره پیام نمیده

بخدا از عصر تا الان دارم گریه میکنم.حس میکنم زندگیم یهو خالی شد.حس مرگ دارم

هیشکیو ندارم باهاش حرف بزنم

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه همچین رابطه ای میخواد کجا بریه عزیز؟از این رابطه رابطه نمیشه.فقط برات دردسر و اوارگی میمونه.مردعملشو پیداکن.مردی که واسه رابطتون جون بده و تو رو به دست بیاره نه اینکه تو دنبالش باشی.

Dunya Anneme deyme noulur
2738

يكي ك بخوادت هرررطور كه شده حتي اگه كار هم نداشته باشه چند ساعتو ميكوبه مياد فقط نيم ساعت ببينتت

تو به سرد بودن و مغروريش علاقمند شدي

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

این بشر که تو براش اندازه یه تلفن کوچولو یا اس یا پی ام هم ارزش نداشتی حس مرگ بهت داده؟؟ حیفت از خودت نمیاد.اون الان خسته راه بوده تخت خوابیده اونوقت تو داری واسش گریه میکنی.تازه اصلا هم ندیدیش

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

وقتی از اول بهت اهمیت نمیده چرا تا حالا باهاش بودی زودتر تمومش کن تا بیشتر آسیب ندیدی عزیزم 

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟
2706