2737
2739
عنوان

دارم از غصه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 161 پست
[QUOTE=47058803]برو دوش آب گرم بگیر زیر دوش گریه کن ضجه بزن بذارسبک  حدود دوساعت تو حیاط گر ...

نه گریه نکن بدتر میشی ، حتی حرف زدن ازش هم اگه نظر منو بخوای قدغنه ، چون فکرت و بیشتر درگیر می‌کنه و ناراحتیت و بیشتر.

ببین عزیزم برای فراموش کردن یه نفر نباید نه به خوبیاش و نه به بدیاش فکر کنی ، به هیچی فکر نکن در مورد اون. فکرت و کاملا ازش منحرف کن ، هر وقت دیدی داری زیاد غرق میشی تو فکرش سریع به خودت بیا و خودت و با یه فکر دیگه سرگرم کن، برای اینکه تحملش برات راحت بشه حتما حتما اینستات رو ببند یا یه مدت اصلا نرو اونجا

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه
بخشید این سوالو میپرسم ولی تو خونه چیزی بینتون اتفاق افتاد؟

آره متاسفانه. در حد عشق بازی بیشتر ولی من خیلی بعد اون ترسیدم که حامله بشم ، ۲ ماه تموم اذیت شدم حتی الانم شک دارم که یه وقت باردارم. با اینکه اصلا رابطه ی کامل نبود و چیزی هم نریخت روم

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گریه نکن بدتر میشی ، حتی حرف زدن ازش هم اگه نظر منو بخوای قدغنه ، چون فکرت و بیشتر درگیر می‌کنه و ...

شش ماه تمام همه ی فکر و ذکرم اون بود

چطوری بهش فک نکنم😢

بستن اینستا هم فعلا نمیتونم😔بهزمان بیشتری نیاز دارم

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇
آره متاسفانه. در حد عشق بازی بیشتر ولی من خیلی بعد اون ترسیدم که حامله بشم ، ۲ ماه تموم اذیت شدم حتی ...

این پسره هم خیلی اصرار داشت حتی تا دیشب میگفت تو بگی میریم خونه ی رفیقم

خداروشکر که قبول نکردم

یعنی فکر میکنی به خاطر اینکه باهاش رفتی خونه از ازدواج پشیمون شد؟

2728
تازه حرفای خاک ب ر سری هم زیاد میزد😒😒

اینم همینطور بود ، اینجور آدما فقط برای نیاز جنسی آدم و می‌خوان وگرنه هیچ حس دیگه ای ندارن ، میتونی یکی از عکساش و بذاری ؟! مال کدوم شهر بود ؟! چندسالشه؟!

اینم همینطور بود ، اینجور آدما فقط برای نیاز جنسی آدم و می‌خوان وگرنه هیچ حس دیگه ای ندارن ، میتونی ...

۲۲ سالش بود

ببخشید ولی نمیتونم عکسشو بذارم اگه شناسایی بشیم خیلی بد میشه

۲۲ سالش بود ببخشید ولی نمیتونم عکسشو بذارم اگه شناسایی بشیم خیلی بد میشه

اخه شک کردم شاید همین دوست من باشه، اونم ۲3 سالشه می‌گفت بریم خونه ی رفیقم. تحصیلاتش چی بود؟!!!

2738
این پسره هم خیلی اصرار داشت حتی تا دیشب میگفت تو بگی میریم خونه ی رفیقم خداروشکر که قبول نکردم یعن ...

از اول هم قصد ازدواج نداشت ، با حرف ازدواج میخواست من بهش دل ببندم و هر کاری ازم خواست انجام بدم. ولی خب بعد اون حتی حرفشم نمیزد دیگه

شما اهل کجایی؟ لیسانس داشت

لیسانس چی؟! 

معماری

اگه معماری باشه اون نیست پس.

تحمل کن بهش پیام نده ، اگه بتونی بعدش به خودت افتخار میکنی که تونستی بذاریش کنار