2733
2734
عنوان

امادگی برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 21954 بازدید | 89 پست
ایششششششالا منم همینطوری بشم توکل به خداااااا

انشالله به سلامتی و خوشی زایمان کنی.منم واسه سومین بار باردار شدم 😢😢اونم ناخواسته😔😔دوتا پسر دارم یکی شش یکی چهارساله .تازه دوهفته هست شوهرم فهمیده و یکماهه خودم .هنوز دکتر نرفتم اما تقریبا سه ماهه هستم 

خدایامنتظر معجزه قشنگت هستم .دست رد به سینه ام نزن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به سلامتی و خوشی زایمان کنی.منم واسه سومین بار باردار شدم 😢😢اونم ناخواسته😔😔دوتا پسر دارم ...

انشالله به سلامتی 

این که خیلی خوبه چرا ناراحتی 

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2731
اصلا دوست نداشتم.دوم اینکه بااین سنم خجالت میکشم با سه تا بچه 😓

مگه چند سالته؟! من خیلی دوست دارم بتونم سه تا بچه رو بیارم کلا عاشقه خانواده پرجمعیتم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

انشاالله به سلامتی زایمان کنی.منم اگر بخوام سزارین بشم پنجشنبه هفته بعد زایمان میکنم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مگه چند سالته؟! من خیلی دوست دارم بتونم سه تا بچه رو بیارم کلا عاشقه خانواده پرجمعیتم

٢۵سالمه .تک دخترم بایک برادر کم جمعیت هستیم .اما شوهرم اینقدر خوشحاله انگار بچه اولشه

٢۵سالمه .تک دخترم بایک برادر کم جمعیت هستیم .اما شوهرم اینقدر خوشحاله انگار بچه اولشه

سنی که نداری عزیزم.فکر کردم بالای 35-40 هستی.انشاالله خیرشون رو ببینی و بهترین کارم کردی.سخته اما برای آینده خود بچه ها خوبه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
سنی که نداری عزیزم.فکر کردم بالای 35-40 هستی.انشاالله خیرشون رو ببینی و بهترین کارم کردی.سخته اما بر ...

همون دیگه .تازه هم سن و سالام نامزد کردن .اونوقت من کارخونه جوجه کشی زدم .ناشکری نمیکنم اما بازم خداروشکر .راضیم به مصلحتش

منم 23 سالمه گفتم هر سه سال یکی میارم.الان دومیمه.انشاالله 26 سالگی هم سومیم رو بتونم به دنیا بیارم.سه تا میخوام

همون دیگه .تازه هم سن و سالام نامزد کردن .اونوقت من کارخونه جوجه کشی زدم .ناشکری نمیکنم اما بازم خدا ...

حالا انشاالله این یکی یه دختر نازه که تنها ام نباشی.کار درست رو من و شما کردیم که هم زود ازدواج کردیم و هم زود بچه دار شدیم.

منم 23 سالمه گفتم هر سه سال یکی میارم.الان دومیمه.انشاالله 26 سالگی هم سومیم رو بتونم به دنیا بیارم. ...

انشالله.جنسیتشون چیه

انشالله.جنسیتشون چیه

دوتاشون دخترند

حالا انشاالله این یکی یه دختر نازه که تنها ام نباشی.کار درست رو من و شما کردیم که هم زود ازدواج کردی ...

انشالله .مگه اینجوری گول بزنیم خودمونو 😂😂

2706